Чистий прибуток алюмінієвого гіганта Alcoa в I кварталі зріс на 59%

Вівторок 09 квітня 2013 08:07
Автор: RBC.UA
На Уолл-стріт стартував сезон корпоративної звітності, який традиційно відкриває компанія Alcoa - найбільший у світі виробник алюмінію.

На Уолл-стріт стартував сезон корпоративної звітності, який традиційно відкриває компанія Alcoa - найбільший у світі виробник алюмінію.

Чистий прибуток Alcoa в I кварталі 2013 р. зріс на 59% порівняно з аналогічним періодом минулого року і склав 149 млн дол., йдеться в повідомленні Alcoa.

За перші три місяці 2012 р. компанія відзвітувала про прибуток у 94 млн дол. Виручка Alcoa за період з січня по березень 2013 р. склала 5,83 млрд дол., що на 3% менше аналогічного періоду 2012 р., коли виручка досягала 6,01 млрд дол.

Читайте також: Виробництво алюмінію в світі в лютому 2013 р. досягло нового історичного максимуму

Чистий прибуток на одну звичайну акцію алюмінієвого гіганта в I кварталі 2013 р. склав 0,13 дол., що перевищує показники 2012 р., коли прибуток на одну звичайну акцію склав 0,09 дол.

"Результати нашого першого кварталу досить сильні - ми показали рекордну прибутковість нашого основного бізнесу, поліпшили показники вторинних операцій і добре себе відчуваємо в умовах зниження цін на метали", - говориться в повідомленні коментар голови Alcoa Клауса Клайнфельда (на фото).

Компанія підтвердила свій прогноз про збільшення попиту на алюміній у світі в 2013 р. на 7%. Однак через конкуренцію на ринку Alcoa скоротила прогноз з виробництва алюмінію з IV кварталу 2012 р., коли він становив 535 тис. т, до 155 тис. т в I кварталі 2013 р.

Відзначимо, що аналітики пророкували прибуток на одну звичайну акцію в розмірі 0,08 дол. Однак під час подовжених торгів (after-hours trading) акції компанії торгувалися зі зниженням.

Читайте також: Важкі випробування гірничодобувної галузі

Alcoa є провідним світовим виробником алюмінію. В штат компанії входять 122 тис. людей, які працюють в 44 країнах світу. Компанія надає свою продукцію для використання переважно в авіакосмічній, автомобільній, пакувальної і будівельній галузях.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся