Число загиблих і зниклих безвісти в Японії перевищило 20 тис. чоловік

Число загиблих і зниклих безвісти в результаті землетрусу і цунамі, що наступило за ним, в Японії перевищило 20 тис. чоловік. Така інформація міститься в матеріалах Національного поліцейського агентства Японії.

Число загиблих і зниклих безвісти в результаті землетрусу і цунамі, що наступило за ним, в Японії перевищило 20 тис. чоловік. Така інформація міститься в матеріалах Національного поліцейського агентства Японії, передає РБК.

За даними агентства, офіційно підтверджена загибель 6 тис. 911 чоловік. Зниклими безвісти вважаються 13 тис. 316 осіб.

Раніше повідомлялося, що в результаті землетрусу і цунамі загинули або пропали безвісти 16,4 тис. осіб.

За останніми даними, більше 100 тис. 300 будинків у країні зруйновані стихією повністю або частково, знищені десятки кілометрів комунікацій - залізних і автомобільних доріг.

Щоб справитися з наслідками масштабної катастрофи, японська влада залучили не тільки сили самооборони, але і мобілізували резервістів.

Як і раніше вкрай складною залишається ситуація на зруйнованій АЕС "Фукусіма", де ліквідатори намагаються не допустити розвитку надзвичайної ситуації.

Нагадаємо, в Японії 11 березня 2011 р. сталася серія землетрусів, магнітуда найсильнішого з них склала 9,0 (за даними Японського метеорологічного управління). Це найпотужніший землетрус у Японії з XIX століття. Підземні поштовхи і подальше цунамі завдали величезних збитків північно-східним районам країни. На атомному комплексі в Фукусіма (станції "Фукусіма-1" і "Фукусіма-2"), де відбулося вже кілька вибухів і продовжується витік радіації, введений режим надзвичайного стану.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся