Chevron може взяти участь у розробці нетрадиційних покладів газу в Україні

ДК "Укргазвидобування" провела переговори з представниками американської енергетичної компанії Chevron Corporation, обговоривши перспективи спільного пошуку та розробки нетрадиційних покладів газу в межах запропонованої компанією Chevron ділянки.

ДК "Укргазвидобування" провела переговори з представниками американської енергетичної компанії Chevron Corporation, обговоривши перспективи спільного пошуку та розробки нетрадиційних покладів газу в межах запропонованої компанією Chevron ділянки. Про це повідомляє прес-служба "Укргазвидобування".

Представники Chevron підкреслили високий інтерес до покладів нетрадиційного газу на території України, та висловили наміри щодо їх розробки.

За результатами переговорів прийнято рішення про подальший розгляд та опрацювання шляхів і форм залучення інвестицій від компанії Chevron з метою реалізації проектів спільного видобутку покладів газу.

Відзначимо, в компанії Shell також заявляли, що мають намір інвестувати в видобуток сланцевого газу, тільки якщо буде пропонуватися велика територія під розробку, продовжено термін ліцензії та введені податкові пільги. При цьому у Мінпаливенерго заявили, що готові ініціювати всі ці зміни.

Нагадаємо, перший віце-прем'єр-міністр - мністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв раніше заявив, що уряд вважає перспективними питання альтернативних розробок газу, зокрема, сланцевого на території України. За його словами, незважаючи на те, що собівартість видобутку газу сланцевого вище, ніж звичайного газу, це все одно велика перспектива.

А.Клюєв підкреслив, що уряд України планує за 10 років збільшити видобуток газу в Україні у два рази - до 40 мрд куб. на рік. Зокрема, він повідомив про намір залучити великих інвесторів "типу Shell і Chevron".

А.Клюєв також заявив про підготовку ділянок з видобутку сланцю. За його словами, в Україні одне з найбільших родовищ сланцевого газу, і уряд вже провів переговори в цій сфері.

Chevron Corporation одна з найбільших інтегрованих енергетичних компаній США, що веде діяльність у 180 країнах. Основна діяльність - видобуток нафти і газу, переробка, транспортування та продаж нафтопродуктів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top