Чорногорія - Україна: Українці влаштували розгром у Подгориці

Збірна України заробила важливі три очки, обігравши в наднапруженному матчі збірну команду Чорногорії. Витримавши тиск чорногорців в першому таймі, переживши вилучення Зозулі, наша команда зуміла забити чотири "сухих" м'ячі і повністю деморалізувати суперника.

Чорногорія - Україна 0:4
: Гармаш, 51, Коноплянка, 77, Федецький, 85, Безус, 90+3
Чорногорія: Божович, Павічевіч, Баша, Волков, Кецоевич, Зверотіч, Пековіч, .В.Божович, Йоветіч, Вучиніч, Касалица
Україна: П'ятов, Федецький, Ракицький, Тимощук, Ярмоленко, Гусєв, Коноплянка, Ротань, Гармаш, Едмар, Зозуля
Вилучення: Волков, 66, Павічевіч, 79 - Зозуля, 45+1

Розпочався матч з невеликої атакуючої активності нашої команди. Але активні дії півзахисників найчастіше завершувалися неточними пасами і ніякої небезпеки не несли. З боку балканців найбільш активними були також гравці атаки - Йоветіч і Вучиніч. Саме останній не зміг нормально пробити після несподіваного виходу один на один. На момент Вучініча наші відповіли моментом Ярмоленко, який, обігравшись з Зозулею, вивалився один на один з воротарем, але влучив м'ячем у штангу. Поступово, Чорногорія зуміла нав'язати нашим свою гру і притиснула українців до своїх воріт. На щастя, повноцінної небезпеки атаки чорногорців не створювали, а з іншим важко, але справлявся наш знекровлений захист. Але головні події першого тайму відбулися перед самим свистком. Зозуля довго терпів дрібні удари з боку захисника Чорногорії і нерви у нападника не витримали. Після слабкої відмашки гравець суперника впав на газон, як після удару Кличка, на що суддя "повівся". Рома побачив перед собою червону картку, яка обіцяла Україні неймовірно складний другий тайм.

Але на ділі все виявилося набагато райдужніше. Але, по порядку. Друга половина розпочалася з атак господарів поля і з досить нервової гри нашої команди. І тут, абсолютно несподівано українська команда забила гол. Ярмоленко пробив здалеку, Божович відбив, але м'яч підхопив Гармаш, який з гострого кута переправив м'яч від штанги у ворота. Пропущений гол змусив чорногорців відкритися, а це нашій команді і потрібно було. Ще й допомогло нашій команді видалення в складі Чорногорії - Волков заробив другу жовту картку. А під фінал матчу, коли суперник вже не знав яким чином підступиться до наших воріт, українці влаштували гольовий фестиваль. Спочатку Ярмоленко віддав на лінію штрафного на Коноплянку - Женя точним ударом відправив м'яч у кут воріт. Тут же Павічевіч також пішов з поля з двома "гірчичниками". Проходить ще трохи часу і доводить справу до розгрому Федецький, у якого м'яч дуже вдало зрізається з ноги після подачі з кута штрафного - м'яч від стійки влітає у ворота. А крапку в матчі поставив Безус, який спокійно оббіг трьох захисників і обіграв Божовіча.

Перемога 4:0. Неймовірний результат. Ніхто навіть думати про таке не міг. Ця перемога ще більше дарує нам надії на вдале завершення відбору до ЧС-2014. Важливо тільки після такої впевненої і, будемо чесними, вдачливої перемоги не "задерти ніс". А то нам вже у вересні грати в Києві з Англією. А там "задертий ніс" можуть дуже боляче опустити. А поки, давайте насолодимося нашою неймовірною перемогою над сильним опонентом.