Чорногорія - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу

Чорногорія - Україна. Для збірної України матч з Чорногорією був одним з найважливіших за рік - від результату сьогоднішньої гри безпосередньо залежали наші шанси на потрапляння у фінальну частину Чемпіонату світу-2014. Українці із завданням впоралися блискуче, забивши чорногорцям чотири м'ячі.

7.06. 21:30
Чорногорія - Україна 0:4

Звучить фінальний свисток! Збірна України у драматичному матчі перемогла чорногорців!

Чорногорія - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу90+3 хв. Знущаються українці над чорногорцями. Безус один оббіг трьох захисників і спокійно обіграв Божовича, 0:4!

Чорногорія - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу90+2 хв. Ковпак виходить замість Ярмоленка.

Чорногорія - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу90 хв. Ротань йде з поля, замість нього виходить Безус.

89 хв. Катають м'яч українці, при цьому роблять це на чужій половині поля. Втомилися наші, але втома по справжньому приємна.

Чорногорія - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу86 хв. Дивовижний гол забиває Федецький!! М'яч зрізався з ноги Артема, який намагався навісити і залетів у ближній кут воріт Божовича! 0:3! Ось це матч!

83 хв. Українці вийшли в контратаку 3 в 2, але Ярмоленко поскупився і пробив - м'яч пройшов у сантиметрах від лівої дев'ятки.

Чорногорія - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу81 хв. Заміна у Чорногорії. Замість Касаліци вийшов Бечірай.

Чорногорія - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу79 хв. Павічевіч заробив другу жовту за грубий фол на Едмарі. Друга червона для Чорногорії!!!

Чорногорія - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу78 хв. 0:2!!!!!!!!! Кооооноплянкаааа!! Ротань перехопив м'яч у центрі і віддав на Ярмоленка, який з правого кута штрафного катнув на Коноплянку. Той, вичекавши паузу, класно пробив у дальній кут воріт Божовича!!! Дуже важливий гол забиває наша збірна!

75 хв. Коноплянка обікрав чорногорців у центрі поля, пробіг до самої штрафної і класно пробив, але Божович зумів перевести м'яч на кутовий, який не призвів до небезпеки.

73 хв. Коноплянка класно втік по лівому флангу, віддавши пас на Ротаня. Той, у свою чергу, п'ятою продовжив на Кравченка, який не зумів пробити, перебуваючи на куті воротарського майданчика чорногорців.

Чорногорія - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу70 хв. Гармаш йде з поля, замість нього вийшов Кравченко.

69 хв. Ярмоленко повинен був забивати! Українці швидко розіграли стандарт, Ракицький навісом виводив Андрія один на один з Божовичем, але Ярмоленко не зумів обробити м'яч.

Чорногорія - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу66 хв. Волков зрубив Ярмоленко на половині поля українців і отримав другу жовту картку - склади зрівнялися!!!

65 хв. Дам'янович проривався по лівому флангу, але Федецький зумів нав'язати боротьбу гравцеві Чорногорії, змусивши того випустити м'яч за лицьову.

63 хв. Дещо вирівняли матч українці, підопічним Фоменко вдалося відсунути гру від своїх воріт.

59 хв. Ярмоленко втік по правому флангу, і вийшовши на ударну позицію, м'яко пробив у напрямку дальньої штанги - м'яч пролетів поряд з каркасом воріт.

57 хв. Чорногорці заробили штрафний з метрів п'ятнадцяти - Вучініч вистрілив над правою дев'яткою.

55 хв. Придавили чорногорці. Хвилини три триває штурм воріт українців, але, на щастя, наші справляються.

Чорногорія - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу54 хв. Дам'янович малював пенальті, падаючи у штрафному майданчику українців, але справедливо отримав жовту за симуляцію.

Чорногорія - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу52 хв. ГОООООООООЛ!!!!!!! Гармаш забиває чорногорцям!!!!! Ярмоленко пробив з метрів тридцяти, Божович відбив м'яч перед собою, Гармаш виявився першим на м'ячі і пробив у протихід кіперу - м'яч від штанги влетів у ворота!!!

48 хв. Павічевіч прямою ногою врізався в Коноплянку - жовтої немає, хоча повинна була бути.

47 хв. Без вістря грає збірна України. М'яч, природно, в ногах у чорногорців. Вучініч прострілював з правого флангу в центр штрафного українців, але Касаліца не зумів пробити, наступивши на м'яч.

46 хв. Ну що ж, почався другий тайм. Незважаючи на вилучення Зозулі, продовжуємо підтримувати нашу збірну! Вперед, Україна!!!

Перерва.

Чорногорія - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу45+1 хв. Жовта Федецькому за суперечку з арбітром.

Чорногорія - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу45+1 хв. Україна залишається в меншості. Зозуля повівся на провокацію гравця чорногорців, який вдарив Романа по нозі в той час, поки м'яч був поза полем - Зозуля відмахнувся, чорногорець схопився за обличчя, арбітр показав пряму червону. Безглуздо повівся Роман, але і ніякого удару в обличчя не було.

45 хв. Ракицький випадково зіграв рукою в метрах двадцяти п'яти від воріт. Стандарт виконав Вученіч, потужно пробивши по воротах українців, але П'ятов зумів відбити удар.

Чорногорія - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу42 хв. Дам'янович вийшов на поле замість Йоветіча.

41 хв. Йоветіч отримав травму, потягнувши задню поверхню стегна.

Чорногорія - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу39 хв. Павічевіч вдарив Гусєва по нозі біля свого штрафного майданчика, за що отримав жовту картку. Коноплянка потужно подав верхом, але захисники Чорногорії знову впоралися з небезпекою.

38 хв. Федецький пробивав з метрів двадцяти п'яти - м'яч пролетів в двох метрах над поперечиною.

36 хв. Коноплянка заробив штрафний на лівому фланзі, Ротань м'яко навісив, але височенні захисники чорногорців без проблем ліквідовували небезпеку біля своїх воріт.

34 хв. Ярмоленко, отримавши снаряд на правому фланзі, віддав пас Зозулі, який перебував у штрафному. Роман, побачивши забігаючого Андрія, в дотик повернув м'яч динамівцю, той вийшов один на один з Божовичем, але пробив трохи неточно - м'яч влучив у праву стійку воріт чорногорців.

32 хв. Федецький навішував з правого флангу, але Зозуля не зумів дотягнутися до м'яча головою.

29 хв. Коноплянка виконав стандарт, чудово пробивши у ліву дев'ятку, але Божович зумів дотягнутися до м'яча.

27 хв. Вперше за останні шість хвилин українці вийшли в атаку, яка завершилася фолом на Ярмоленко в двадцяти метрах від воріт.

25 хв. Вучиніч пробивав з гострого кута, попередньо випустивши м'яч за лицьову - П'ятов відбив, арбітр поставив кутовий, хоча повинен був бути вільний удар. На щастя, стандарт у виконанні балканців до небезпеки не призвів.

21 хв. Вучиніч вийшов один на один з П'ятовим, і вдарив низом - м'яч пройшов в сантиметрах від правої стійки воріт.

20 хв. Пощастило українцям тільки що. Вучініч подав штрафний з правого флангу, класно знайшовши Кецоевича в нашій штрафній. На щастя, удар у захисника чорногорців вийшов сильним - м'яч полетів вище воріт.

Чорногорія - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу19 хв. Ротань отримав жовту за розмови з арбітром. За жовтими рахунок 1:1.

17 хв. Продовжує тиснути Україна, але до ударів поки справа не доходить. Волков знову зніс Федецького на правому фланзі атаки українців, але стандарт до небезпеки не призвів.

14 хв. Володимир Божович намагався обіграти Гармаша, ризикуючи втратити м'яч прямо перед своєю штрафною. Гармаш в класному підкаті зумів вибити снаряд з ніг чорногорця, але ніхто з українців до м'яча не встиг.

11 хв. Гармаш заробив штрафний на лівому фланзі атаки, Ротань намагався подати на ближню штангу, але передача у Руслана не вийшла.

9 хв. Едмар обікрав півзахисника в центрі поля і віддав на Ярмоленка, той в дотик намагався продовжити на вільного Зозулю, який стояв один на куті штрафного майданчика, але м'яч до Романа не дійшов - захисник чорногорців вчасно перехопив передачу.

Чорногорія - Україна: Стенограма онлайн трансляції матчу7 хв. Волков стрибнув прямою ногою в Федецького, ризикуючи завдати Артему травму, за що побачив перед собою жовту картку. З Артемом, на щастя, все добре.

4 хв. Досить грубо грають обидві збірні, дуже багато дрібного фолу як для стартових хвилин. Чорногорія намагається взяти м'яч під свій контроль, українці поки грають дещо сумбурно.

2 хв. Ракицький довгою передачею ледь не вивів Зозулю на побачення з Божовичем, але кіпер чорногорців встиг до м'яча першим.

1 хв. Розпочався матч в Чорногорії! Тримаємо кулаки за нашу збірну, сьогодні нам конче потрібна перемога!

Склади команд:

Чорногорія: М.Божович, Павічевіч, Баша, Волков, Кецоевич, Йоветіч, Вучиніч, Пековіч, Эверотич, В.Божович, Касаліца.
Україна: Пятов, Гусєв, Тимощук, Ракицький, Федецький, Едмар, Ротань, Гармаш, Ярмоленко, Коноплянка, Зозуля.