Чемпіонат України: "Динамо" і "Шахтар" упевнено переграли своїх суперників

Відбулися останні два матчі шостого туру чемпіонату України з футболу. Донецький "Шахтар" обіграв луганську "Зорю" з рахунком 3:1, а київське "Динамо" з таким же рахунком переграло донецький "Металург".

Відбулися останні два матчі шостого туру чемпіонату України з футболу. Донецький "Шахтар" обіграв луганську "Зорю" з рахунком 3:1, а київське "Динамо" з таким же рахунком переграло донецький "Металург". Вже на 6-ій хвилині поєдинку "гірники" вимушені були відіграватися після точного удару Лазаровича. Проте ще до перерви "Шахтар" зумів не те, що відігратися, а і вийти вперед – відрізнилися Лєвандовські і Жадсон. А на останній хвилині другого тайму Кравченко точним ударом з штрафного поставив крапку в матчі – 3:1 на користь "Шахтаря". Київське "Динамо" приймало в рідних стінах донецький "Металург". Із стартових хвилин підопічні Валерія Газзаєва великими силами пішли вперед, проте до певного часу не могли утілити свою перевагу в забиті голи. І лише на 38-ій хвилині рахунок в матчі був відкритий – відрізнився Нінкович. Через чотири хвилини Танаса зрівняв рахунок, проте через хвилину Ярмоленко знову вивів свою команду вперед. У другому таймі на поле вийшов Андрій Шевченко і мав кілька моментів для того, щоб відрізнитися, проте м'яч після його ударів не хотів влітати у ворота. І лише на останній доданій арбітром хвилині Шевченко поставив крапку в матчі, впевнено реалізувавши одинадцятиметровий удар: в результаті 3:1 на користь "Динамо". Турнірна таблиця після зіграних матчів: 1. "Динамо" - 6 ігор / 16 очок 2. "Шахтар" - 5 / 13 3. "Таврія" - 6 / 13 4. "Металіст" – 5 / 12 5. "Карпати" - 6 / 11 6. "Дніпро" - 6 / 11 7. "Іллічівець" - 6 / 10 8. "Арсенал" - 6 / 9 9. "Оболонь" - 6 / 9 10. "Металург" (Д.) - 6 / 8 11. "Ворскла" - 6 / 6 12. "Металург" (З.) - 6 / 4 13. "Зоря" – 6 / 4 14. "Чорноморець" - 6 / 3 15. "Закарпаття" - 6 / 3 16. "Кривбас" - 6 / 0