"Челсі" - "Шахтар": Стенограма онлайн-трансляції матчу ЛЧ

Донецький "Шахтар" двічі відігравався в Лондоні, але пропустив тричі. При чому, дуже безглуздо. В результаті, "гірники" провели дуже гідний матч, але зазнали першої поразки в сезоні.

7 листопада, 21:45
Лондон, "Стемфорд Брідж"
Челсі - Шахтар 3:2
Гол:
Торрес, 6, Оскар, 40, Мозес, 90+3 - Вііліан, 9, 47
Шахтар: Пятов, Кучер, Ракицький, Рац, Хюбшман, Фернандіньо, Вілліан, Алекс Тейшейра, Срна, Луіс Адріано, Мхітарян
Челсі: Чех, Іванович, Давид Луїс, Кехілл, Бертранд, Рамірес, Оскар, Мікел, Азар, Торрес, Мата

Ну ось. Такий хороший матч провели "гірники". І програли. А "Челсі"... А "Челсі" так Лігу Чемпіонів виграло. На фарті, на волі... А ми будемо

прощатися. Спасибі, що читали нас. До нових зустрічей.

Брага - МЮ, 1:2

"Челсі" - "Шахтар": Стенограма онлайн-трансляції матчу ЛЧ90+3 хв. Пропускає гол "Шахтар". Неймовірно! На останній секунді. В останній атаці. Якщо не щастить, так не щастить. Мата подав кутовий і Віктор Мозес головою відправив м'яч у сітку. Фантастика.

"Челсі" - "Шахтар": Стенограма онлайн-трансляції матчу ЛЧ90 хв. Торрес забив, Торрес може відпочивати. Вийшов Старрідж.

"Челсі" - "Шахтар": Стенограма онлайн-трансляції матчу ЛЧ89 хв. Давид Луїс стукнув ліктем по голові Фернандіньо.

88 хв. "Провалили" непогану контратаку "гірники". Виходили гості вчотирьох на 3-х лондонців. Вілліан спробував віддати на фланг Срні, але пас виявився дуже сильним і хорват не встиг до м'яча.

84 хв. А в ефірі рубрика "Дивовижний світ суддівства". Кучер стукнув сам себе по нозі під час забігу з Торресом на правому фланзі захисту. Олександр впав, а суддя вирішив, що був фол з боку іспанця.

"Челсі" - "Шахтар": Стенограма онлайн-трансляції матчу ЛЧ82 хв. Перша заміна у "Челсі". Віктор Мозес виходить замість Оскара.

80 хв. Ох... Мікел міг забити. Не опускаючи м'яч на землю Обі пробив з лінії штрафної. Зовсім поруч зі штангою м'яч просвистів.

"Челсі" - "Шахтар": Стенограма онлайн-трансляції матчу ЛЧ78 хв. Тейшейра пішов відпочивати. На поле вийшов Ілсіньо.

74 хв. У штрафній "Шахтаря" Раміреса Срна поклав на газон. Точніше, Рамірес сам "приліг". Суддя на дії "аристокарта" не повівся.

71 хв. "Челсі" досить солідно забрав ініціативу в свої руки. "Гірники" практично не переходять середину поля.

67 хв. Хюбшман досить грубо "зрубив" біля лінії штрафної Торреса. Мата точно подав на дальню штангу, де був Обі Мікел, який головою відправив м'яч у сітку воріт "Шахтаря". Але суддя встиг свиснути положення поза грою.

65 хв. Пятов знову не справляється з нервами. У простій ситуації не зміг вибити нормально м'яч. Треба заспокоїться Андрію.

60 хв. Дуже тихо себе поводять себе англійські вболівальники. Все, що чутно на "Стемфорд Брідж", це "Шахтар, Шахтар" і "Україна". Приємно.

"Челсі" - "Шахтар": Стенограма онлайн-трансляції матчу ЛЧ57 хв. Тейшейра на правому фланзі грубо зіграв проти Азара. Перша жовта картка в матчі.

55 хв. Ракицький після виноса м'яча лондонськими захисниками пробив із-за меж штрафної. Класно так пробив. Але штанга врятувала "Челсі" від 3-го голу.

52 хв. Чех ледь не повторив "подвиг" Пятова. Кіпер несильно вибив м'яч з власної штрафної прямо на ногу Вілліану. Правда, бразилець нормально прийняти м'яч не зміг і той опинився у лондонських захисників.

"Челсі" - "Шахтар": Стенограма онлайн-трансляції матчу ЛЧ47 хв. ГОООООООЛ!!! Найпростіша комбінація "Шахтаря" привела до другого голу Вілліану. Фактично, ідентичний м'яч забив бразилець. Фернандіньо запустив по флангу Срну, який точно і м'яко прострілив у центр штрафної, звідки Вілліан відправив м'яч у сітку.

А ми повертаємося на "Стемфорд Брідж". Будемо сподіватися, що весь ліміт безглуздих голів на сьогодні "Шахтар" вичерпав, і ми побачимо забиті м'ячі у ворота "Челсі".

Брага - МЮ, 0:0

А ось і свисток на перерву. 15 хвилин відпочинку.

45+1 хв. "Шахтар" трохи в шоці. Особливо, Пятов. Не видавалося їм, що після такого якісного першого тайму вони будуть програвати.

"Челсі" - "Шахтар": Стенограма онлайн-трансляції матчу ЛЧ40 хв. Другий гол пропускає "Шахтар". І знову - курйозний. Пятов вийшов за штрафну, щоб головою перехопити подачу на Торреса. Це в нього вийшло, але м'яч від його голови відлетів до Оскара, який метрів з 45 відправив м'яч у порожні ворота Андрія.

37 хв. Щось, мабуть, наснилося Торресу, що він стільки намагається грати п'ятою. Вже чотири рази спробував щось зробити цієї частини ноги. Нічогісінько. Але виглядає мило.

32 хв. Ну, нарешті! Пройшла атака "Шахтаря". Більше 2-х хвилин володіли м'ячем донеччани. У підсумку, Адріано скинув м'яч на лінію штрафної, звідки Тейшейра непогано пробив в дальній від себе кут воріт. Поряд зі штангою.

25 хв. Заспокоїлися команди. По черзі команди володіють м'ячем, але до моментів справу не доводять.

21 хв. Симпатична атака вийшла у донеччан. Фернандіньо віддав точний дальній пас на Адріано, Луїс головою скинув м'яч під удар Мхітаряна. Генріх без зупинки м'яча пробив, але удар у вірменина не вийшов.

17 хв. Торрес красиво в штрафній "гірників" прибрав Ракицького і пробив з гострого кута. Не точно.

14 хв. Небезпечно було в штрафній "Челсі". Срна подав кутовий, Бертран головою зрізав м'яч у бік своїх воріт, і Чех ледве встиг зреагувати на зміну траєкторії.

"Челсі" - "Шахтар": Стенограма онлайн-трансляції матчу ЛЧ9 хв. Дуже швидко зрівняв рахунок "Шахтар"! Фернандіньо пробіг по правому краю штрафного "Челсі" і точно відкотив в центр під удар Вілліану, який в дотик відправив м'яч в сітку воріт.

"Челсі" - "Шахтар": Стенограма онлайн-трансляції матчу ЛЧ6 хв. Неймовірний гол пропускає "Шахтар". Просто нерозумно і безвідповідально! Рац на фланзі власного захисту віддав м'яч Ракицькому. Той відкотив Пятову. Андрій спробував вибити, але м'яч влучив у ногу прибігшому Торресу, і залетів у ворота.

5 хв. А ось і штрафний біля воріт "гірників". Давид Луїс непогано пробив по воротах, але Пятов зумів відбити м'яч.

2 хв. Щось дивно почало гру "Челсі". Бертран навіщось вибив м'яч на кутовий, сфолили по центру поля проти Адріано. Ракицький сильно пробив, але прямо в руки Чеха.

Пролунав стартовий свисток в Лондоні. Вперед, "Шахтар"!

Для лондонців сьогоднішній матч дуже важливий з турнірної точки зору - перемога дасть великі шанси на вихід з групи. Для "гірників" перемога - практично пряма путівка в плей-офф.

Добрий вечір, дорогі вболівальники. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу 4-го туру групового етапу Ліги Чемпіонів між донецьким "Шахтарем" і лондонським "Челсі".