Челсі - Рубін: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи

Челсі - Рубін. Фаворит сьогоднішнього протистояння, лондонський Челсі, приймав на своєму полі команду, яка славиться своїм умінням досягти необхідного результату в матчах проти грандів. Рубін вже не раз доводив свою здатність витискати максимум з найскладніших ситуацій, а Челсі останнім часом відчутно лихоманить. Дивитися матч Челсі - Рубін можна було на каналі 2+2, онлайн трансляція матчу на нашому сайті почалася в 22:00.

04.04. 22:00
Челсі - Рубін 3:1

90+2 хв. Звучить фінальний свисток на Стемфорд Брідж. Челсі без проблем переграв Рубін з рахунком 3:1. Спасибі, що були з нами!

Челсі - Рубін: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи90+2 хв. Марін отримав жовту за зрив контратаки Рубіна.

90 хв. Рамірес потужно пробив із-за меж штрафної - м'яч пролетів в метрі від правої штанги воріт Рижикова.

86 хв. Непогану атаку Рубіна запоров Орбаїс, не вийшовши вчасно на передачу, в наслідок чого він же заробив жовту картку за фол на Раміресі, який перехопив пас.

Челсі - Рубін: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи83 хв. Заміна у Челсі: замість Бенаюна вийшов Марін.

Челсі - Рубін: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи82 хв. Заміна у Рубіна: Касаєв вийшов замість Кузьміна.

80 хв. Азар подав кутовий з лівого флангу - дуже неточно.

Челсі - Рубін: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи78 хв. Заміна у Челсі: Оскар виходить замість Мати.

Челсі - Рубін: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи77 хв. Бенаюн отримав гірчичник за фол за Ансальді.

75 хв. Заспокоїлася гра в останні хвилини. Челсі возить м'яч на половині поля Рубіна, казанці намагаються відбиватися і огризатися, але поки що без особливих успіхів.

Челсі - Рубін: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи70 хв. Під час атаки Челсі м'яч опинився у Хуана Мати, який відмінним навісом знайшов в центрі штрафної Рубіна Торреса, якому залишалося тільки вчасно підставити голову, з чим іспанець впорався на відмінно - 3:1. Хвилиною раніше Террі рукою перервав передачу Єрьоменка, перебуваючи в своїй штрафній, але на цей раз арбітр пенальті не поставив.

67 хв. Мата навішував з кутового - Рижиков нарешті зіграв спокійно, зафіксувавши м'яч в руках. Перший спокійний кутовий біля воріт Рубіна.

Челсі - Рубін: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи65 хв. Заміна у Челсі: Азар виходить замість Мозеса.

64 хв. Єрьоменко вивів Натхо в контратаку, той протягнув м'яч пару метрів і віддав на Рондона, який обігравши Луїса пробив у нижній правий кут воріт - Чех зіграв чудово, відбивши складний удар.

62 хв. Рамірес, перебуваючи в метрах п'ятнадцяти від воріт Рижикова, неточно пробив - м'яч пролетів в декількох метрах від стійки воріт Рубіна.

59 хв. Єрьоменко віддав непоганий пас на Кузьміна, який знаходився біля правого кута штрафної площі Челсі, Кузьмін намагався проштовхнути м'яч у вільну зону, куди забігав Ансальді, але передачу перехопив Террі.

55 хв. Потенційно непогану триходівку Кальошин - Єрьоменко - Кузьмін "запоров" останній, намагаючись обіграти Бертранда на підступах до штрафної лондонців.

50 хв. Мозес, перебуваючи в штрафній Рубіна, проштовхнув м'яч на Мату, який низом пробив в дальній нижній кут воріт Рижикова, але воротар казанців зумів відбити удар.

48 хв. Караденіз м'яко закидав м'яч в штрафну Челсі, де Кузьмін зміг лише позначити боротьбу з Террі - досвідчений гравець лондонського клубу корпусом відсунув росіянина від м'яча.

Челсі - Рубін: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи46 хв. Почався другий тайм. Заміну провів Бердиєв: замість Дядюна вийшов Рондон.

45+1 хв. Лунає свисток на перерву. Після першого тайму 2:1.

44 хв. Ансальді класно пробивав з метрів тридцяти - м'яч пролетів в метрі від лівої стійки воріт Челсі.

Челсі - Рубін: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи41 хв. Натхо без проблем реалізував пенальті, пробивши по центру воріт Чеха, який стрибнув у правий кут - 2:1.

Челсі - Рубін: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи41 хв. Джон Террі отримав жовту картку за гру рукою в своїй штрафній. Хвилиною раніше болбой зірвав атаку Рубіна, вкинувши другий м'яч в поле.

37 хв. Небезпечно було біля воріт Челсі - Єрьоменко подав кутовий з правого флангу, Навас головою продовжив пас вигравши боротьбу на ближній штанзі, але Дядюна на потрібному місці не виявилося, нікому було переправити м'яч у ворота.

34 хв. Пауза у грі, Дядюну надають медичну допомогу - Петер Чех в верховій боротьбі у своїй штрафній зарядив ліктем в голову форвардові Рубіна.

Челсі - Рубін: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи31 хв. Після серії нервових дії захисників Рубіна в своїй штрафній м'яч відскочив до Мозеса, який другим дотиком зльоту вколотив м'яч в ліву дев'ятку воріт Рижикова - 2:0.

27 хв. Натхо закидав довгу верхову передачу в штрафну Челсі, але Дядюн не встиг наздогнати м'яч.

24 хв. Натхо знову небезпечно пробив, але удар ізраїльтянина метрів з тридцяти без проблем парирував голкіпер Челсі.

23 хв. Мата навішував з правого флангу, Торрес стрибнув вище за всіх і неточно пробив головою - м'яч пролетів в метрі від лівої стійки воріт Рижикова.

21 хв. Після гарного пасу від Єрьоменко по воротах Чеха потужно пробив Натхо - Петер в класному сейві витягнув м'яч з правого кута воріт. Браво, Чех!

Челсі - Рубін: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи17 хв. Забиває гол Челсі! Луїс зі своєї половини поля віддав приголомшливу передачу на хід Торресу, який увійшовши в штрафну і відігравши Шаронова, лежачи проштовхнув м'яч у ворота Рижикова. Трудовий гол від Фернандо.

14 хв. Заспокоїлася гра в останні хвилини - Челсі возить м'яч у центрі поля, намагаючись пройти насичену оборону Рубіна.

11 хв. Мата обіграв двох гравців Рубіна, і ввійшовши в штрафну казанців прострілив, але м'яч був вибитий в поле Шарановим, який вдало вибрав позицію для перехоплення передачі.

9 хв. Ансальді пробив метрів з двадцяти п'яти, перебуваючи на лівому фланзі - м'яч пройшов повз праву стійку воріт Чеха.

6 хв. Контратака Рубіна трансформувалася в позиційну атаку Челсі внаслідок помилки Орбаїса. Але і британці швидко втратили м'яч - обидві команди явно нікуди не поспішають.

3 хв. Романові Єрьоменко дісталося у боротьбі з Раміресом в центрі поля. Хвилиною пізніше Аспілікуета навішував з правого флангу, але Навас спокійно вибив м'яч в поле, надійно зігравши головою.

1 хв. Почався матч на лондонському Стемфорд Брідж. Стадіон заповнений приблизно на 60 відсотків. М'яч в гру ввели футболісти з Росії.

Склади команд:

"Челсі": Чех, Аспілікуета, Луїс, Террі, Бертранд, Рамірес, Лемпард, Мозес, Мата, Бенаюн, Торрес.
Запасні: Тернбулл, Іванович, Феррейра, Оскар, Мікел, Азар, Марін.

"Рубін": Рижиков, Кальошин, Навас, Шаронов, Ансалді, Кузьмін, Орбаїс, Натхо, Р. Єрьоменко, Караденіз, Дядюн.
Запасні: Арлаускіс, Маркано, Кисляк, Рязанцев, Тере, Касаєв, Рондон.