ua en ru

Bulgari звинувачують в укритті від оподаткування 3 млрд євро

Автор: RBC.UA
Італійська Фінансова гвардія оголосила про проведення операції, в ході якої був накладений арешт на банківські рахунки, нерухомість та інші активи, що належать співвласникам і керівникам компанії Bulgari. Загальна вартість активів, що належать Паоло та Нікола Булгарі, а також нинішньому главі компанії Мауріціо Валентіні і його попередникові Франческо Трапані, оцінюється в 46 млн євро.

Італійська Фінансова гвардія оголосила про проведення операції, в ході якої був накладений арешт на банківські рахунки, нерухомість та інші активи, що належать співвласникам і керівникам компанії Bulgari. Загальна вартість активів, що належать Паоло та Нікола Булгарі (на фото), а також нинішньому главі компанії Мауріціо Валентіні і його попередникові Франческо Трапані, оцінюється в 46 млн євро.

Арешти майна були проведені на підставі розпорядження римського суду, що веде розгляди за фактом звинувачення Bulgari у відведенні від оподаткування доходу в 3 млрд євро. За даними слідства, отримані компанією від роботи в Італії доходи виводилися в дочірні компанії, створені у Швейцарії, Нідерландах та Ірландії.

Крім того, підслідним ставиться в провину надання контролюючим органам свідомо помилкової інформації.

Читайте також: Європейські виробники товарів класу люкс оновлюють керівництво на тлі уповільнення темпів зростання продажів

Раніше Трапані, очолюючий Bulgari впродовж трьох десятків років, заявляв, що завжди з повагою ставився до податкового законодавства Італії та інших країн, а висунуті в його адресу звинувачення назвав "гротесковими і безпідставними".

Bulgari, що спеціалізується на виробництві предметів розкоші під однойменною торговою маркою, була заснована в 1884 р. Під маркою Bulgari в світі працює близько 300 спеціалізованих магазинів. У 2011 році компанія приєдналася до французького холдингу Moet Hennessy - Louis Vuitton S.А. (LVMH), що є найбільшим виробником товарів класу "люкс".

Нагадаємо, що в листопаді 2012 р. представники Бюджетного комітету парламенту Великобританії звинуватили компанії Amazon, Google і Starbucks в тому, що ті на формально законних підставах ухиляються від виплати податків до британського бюджету.

Читайте також: Найрозкішніші готелі в світі 2012 року (фото)

За їхніми підрахунками, у Великобританії на Starbucks працює близько 6,5 тис. осіб, тоді як в Амстердамі лише 220. Податків же в британську казну британський підрозділ Starbucks платить украй мало, оскільки числиться збитковим, але при цьому постійно перераховує крупні кошти головної компанії в США, а також голландському і швейцарському відділенням у вигляді платежів за інтелектуальну власність і відсотків по позиках.

Аналогічні претензії представники Бюджетного комітету пред'являють і компанії Amazon, яка утримує в Британії свої склади, має близько 15 тис. працівників, але при цьому всі операції проводить через Люксембург.