Британські туристи зняли на відео інопланетянина в джунглях Амазонки

Вівторок 25 жовтня 2011 11:01
Автор: RBC.UA
Двоє британських туристів, які подорожували по джунглях Амазонки, зняли на відео якусь загадкову істоту, яка може виявитися представником позаземної цивілізації.

Двоє британських туристів, які подорожували по джунглях Амазонки, зняли на відео якусь загадкову істоту, яка може виявитися представником позаземної цивілізації. Про це пише Daily Mail.

В одному з сіл індіанців в Бразилії туристи знімали на камеру дітей. Переглядаючи ж відзняті кадри, вони помітили на задньому плані істоту гуманоїдного типу: вона стояла і дивилося прямо в камеру.

За словами уфолога і колишнього співробітника NASA Майкла Коена, якому туристи передали це відео, ця істота схожа на класичного інопланетянина - такого, якими їх зазвичай описують: велика голова, величезні очі, сіра шкіра. Поруч з прибульцем видно якесь сяйво, загадковий блакитний вогонь.

Тим часом скептиків бентежить саме той факт, що відображений на відео прибулець дуже схожий на стандартного, типового інопланетянина з фантастичних фільмів. Крім того, прибулець практично не рухається, як і дивний блакитний вогонь.

Проте Коен заявив, що будь-що доведе справжність цього запису. Він вважає, що дане відео - достовірний доказ візитів на Землю розумних гостей з космосу.

Кілька американських кінокомпаній вже виявили бажання придбати цей запис у Коена.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся