Британська студентка зробила операцію, щоб вивчити корейську мову

П'ятниця 12 серпня 2011 17:00
Автор: RBC.UA
Британська студентка Ріаннон Бруксбенк-Джонс зважилася на операцію на своєму язиці, так як тільки хірургічне втручання було здатне допомогти їй правильно заговорити на корейському. Про це повідомляє Daily Mail.

Британська студентка Ріаннон Бруксбенк-Джонс зважилася на операцію на своєму язиці, так як тільки хірургічне втручання було здатне допомогти їй правильно заговорити на корейському. Про це повідомляє Daily Mail.

19-річна мешканка міста Бістон в графстві Ноттінгемшир завжди мріяла жити і працювати в Південній Кореї після того, як закінчить університет. Для цього дівчина старанно вивчала корейську мову.

Бруксбенк-Джонс досягла великих успіхів у вивченні корейської, проте певні звуки цієї мови їй не давалися. Вся справа була в анатомії - язик у дівчини був коротший, ніж у більшості людей через вродженого дефекту вуздечки язика.

Цей дефект не заважав британці розмовляти англійською, проте у неї виникли проблеми з артикуляцією певних звуків корейської мови, зокрема з буквою L - при її артикуляції язик у роті повинен підніматися вище, ніж при проголошенні англійської L.

Порадившись з батьками, медиками і своїм учителем корейської, студентка зважилася на операцію під назвою френектомія - висічення вуздечки язика. Хірургічна процедура, проведена під місцевим наркозом, зайняла всього 20 хвилин. Лікарі надрізали вуздечку язика британки і тепер вона може піднімати язик досить високо, щоб правильно артикулювати L.

"Моя вимова на корейському було дуже"іноземною", але тепер я можу розмовляти, як справжній кореєць. Хірургічна процедура була моїм єдиним вибором", - говорить Бруксбенк-Джонс. "Для мене це було дійсно дуже важливо, тому що по натурі я перфекціоніст і просто сходжу з глузду, якщо не можу робити що-небудь найкращим чином", - зізнається дівчина.

В даний час дівчина вивчає корейську мову та менеджмент в університеті Шеффілда. З чотирьох років навчання один рік Бруксбенк-Джонс проведе у корейському вузі в Сеулі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся