Боруссія - Баварія: Стенограма онлайн трансляції фіналу Ліги Чемпіонів

Мюнхенська "Баварія" стала кращою командою Європи цього сезону. Після яскравого і складного поєдинку проти "Боруссії", який мюнхенці виграли 2:1, команда Юппа Хайнкесса стала володарем Кубка європейських чемпіонів.

25 травня, 21:45
Лондон, "Уемблі"
Боруссія - Баварія, 1:2
Гол:
Гюндоган, 67 (пен.) - Манджукич, 60, Роббен, 89
Боруссія: Вайденфеллер, Суботіч, Хуммельс, Піщек, Шмельцер, Бендер, Гюндоган, Ройс, Блащиковскі, Гросскройц, Левандовскі
Баварія: Нойер, Данте, Боатенг, Лам, Рібері, Мартінес, Роббен, Мюллер, Алаба, Швайнштайгер, Манджукіч

"Баварія" - новий володар Кубка Ліги Чемпіонів!

Боруссія - Баварія: Стенограма онлайн трансляції фіналу Ліги Чемпіонів90+3 хв. Гомес замість Манджукіча вийшов.

90+2 хв. Тягне час "Баварія". "Боруссія" марно намагається атакувати.

Боруссія - Баварія: Стенограма онлайн трансляції фіналу Ліги Чемпіонів89 хв. РОББЕЕЕЕЕН!!!! Голландець зняв своє прокляття важливих матчів! Вийшов голландець один на один і легким кивком ноги відправив м'яч повз воротаря. Браво!

87 хв. Красива комбінація вийшла у "Баварії". Мюллер пропустив м'яч після прострілу з флангу, до м'яча прибіг Швайнштайгер, який сильно пробив по воротах. Але Файденфеллер в черговий раз показав свою майстерність.

84 хв. Роббену залишалося пройти одного захисника і перед ним був би тільки Вайденфеллер. Але по-футбольному пройти суперника Арьену не вдалося, а поштовх руками суддя помітив.

80 хв. Левандовскі негарно вчинив. Поки суддя не бачив, він шипами пройшовся по щиколотці Боатенга. Боляче ганцю.

76 хв. Алаба пробивав з-за меж штрафного після скидки Манджукіча. Файденфеллер у красивому стрибку дістав м'яч.

Боруссія - Баварія: Стенограма онлайн трансляції фіналу Ліги Чемпіонів73 хв. Рібері і Гроскройц отримали жовті картки за розмови з арбітром.

72 хв. Чудеса творить Суботіч! Роббен і Рібері увійшли в штрафну. Голландець обійшов кіпера і прострілив на дальню штангу на француза, але Невен зумів наздогнав м'яч і в підкаті з самої лінії вибив м'яч.

Боруссія - Баварія: Стенограма онлайн трансляції фіналу Ліги Чемпіонів67 хв. Данте коліном стукнув у живіт Ройса у власній штрафній! Це пенальті. До м'яча підійшов Гюндоган і сильним ударом низом відправив м'яч у ворота Нойєра!

64 хв. "Боруссія" намагається відійти від шоку з допомогою атак. Поки, це ніяких дивідендів не приносить.

Боруссія - Баварія: Стенограма онлайн трансляції фіналу Ліги Чемпіонів60 хв. І тут же Маріо виправляється! Після проходу Роббена м'яч опинився у Рібері, який увійшов у штрафну, обіграв воротаря і прострілив вздовж воріт. А для Манджукіча такі удари - простіше простого.

59 хв. А ось і перший момент у другому таймі. Після подачі кутового м'яч опинився на голові Манджукіча. Але в нього удар не вийшов.

56 хв. "Баварія" захопила ініціативу, але скористатися цим підопічним Хайнкесса не вдається.

52 хв. Рівну гру ми спостерігаємо на початку другого тайму. Жодна з команд не виглядає активніше або небезпечніше іншої.

48 хв. Ройс подавав перспективний штрафний, але після попадання в голову когось з гравців "Баварії", м'яч опинився в руках Нойєра.

Дивимося другий тайм.

Перерва в нашому матчі.

43 хв. Роббен дуже нерозумно розпорядився м'ячем, який йому випадково дістався у штрафному "Боруссії". З району 11-метрової позначки він пробив прямо в Вайденфеллера.

41 хв. Взяли паузу команди в своєму божевільному суперництві. На поле і баварці, і дортмундці спокійно володіють м'ячем. По черзі.

37 хв. Пішла гра "момент на момент". Мюллер зумів пробити головою після подачі кутового, але м'яч пройшов мимо воріт.

35 хв. А тепер вже Левандовскі "порить" вихід сам на сам. Пройшов пас від Ройса і Роберт, обійшовши Данте, увірвався в штрафний майданчик і з гострого кута пробив у Нойєра.

31 хв. Провалилася оборона "Боруссії" і Роббен вивалився один на один з голкіпером. Але з ударом голландця Вайденфеллер впорався.

Боруссія - Баварія: Стенограма онлайн трансляції фіналу Ліги Чемпіонів29 хв. Данте грубо зупинив прохід Ройса по правому флангу.

26 хв. А ось і Вайденфеллер вступив у гру. Після подачі Рібері з лівого флангу Манджукіч бив головою з близької відстані, але гокипер "Боруссії" встиг дістати м'яч з під поперечинни.

26 хв. Дортмундці знову включили високий пресинг і не дають баварцям спокійно вийти зі своєї половини поля.

22 хв. І знову Нойер в грі! Гроскройц пробив з меж штрафного. "Боруссія" виглядає просто чарівно.

19 хв. І знову контратака "Борусси" завершилася ударом від Ройса. В цей раз, з-за штрафного пробив Марко. Нойєру знову довелося вступати в гру.

18 хв. Відсунула гру від своїх воріт "Баварія" після шквалу атак суперника. На чужій половині поля тримають м'яч баварці.

14 хв. І знову Нойєр рятує свою команду! Шмельцер прострілив з правого флангу і Ройс бив з близької відстані у ближній кут, але Нойер встиг зреагувати.

13 хв. Левандовскі смачно приклався по м'ячу з-за штрафної. Удар йшов у "дев'ятку", але Нойер зумів відбити м'яч.

10 хв. Блащиковські завершував контратаку своєї команди небезпечним ударом з правого краю штрафного. Удар вийшов сильним, але неточним.

7 хв. З перших хвилин "Боруссія" виглядає набагато активніше за свого опонента. "Баварці" грають злегка гордовито.

3 хв. Ройс з правого флангу виконав подачу. Левандовскі зумів прийняти м'яч, але захисники заблокували його удар.

Розпочався фінал!

Закінчилося передматчеве шоу. Звучить знаменитий гімн Ліги Чемпіонів. Зовсім скоро пролунає стартовий свисток.

Добрий вечір, дорогі друзі! У Лондоні вже зовсім скоро почнеться головний матч цього футбольного сезону - неймовірна мюнхенська "Баварія" постарається сісти на трон європейського футболу. Заважати їй це зробити буде іскрометна й емоційна "Боруссія" з Дортмунда. Це буде незабутній вечір!