Боруссія - Реал: Слова після матчу

Тренер "Боруссії" Юрген Клопп розповів, що його бесіда з підопічними в перерві зробила свою справу. А Жозе Моуріньо поскаржився, що "Реал" знав все про суперника, але нічого не зміг з цим зробити.

Головний тренер "Боруссії" Юрген Клопп:

"Моя команда сьогодні показала неймовірний футбол. "Реал" дуже сильний, і легкою ця зустріч не могла бути за визначенням. Перші 25 хвилин ми діяли майже ідеально. Потім "Боруссія" трохи заспокоїлася, дозволивши гостям повернутися в гру. У перерві я закликав своїх підопічних грати так, як на стартовому відрізку матчу, коли ми виглядали краще опонента. Ця бесіда й допомогла нам блиснути у другому таймі.

Після фінального свистка я обійняв кожного зі своїх хлопців, які повністю це заслужили. Це був справжній футбол, сьогодні ми були нестримні. Дійсно, в середині першого тайму ми трохи розгубилися, що призвело до голу гостей. У роздягальні я пояснив команді, що нічого страшного не сталося, і тепер нам треба буде забити в Мадриді, що в будь-якому випадку було б нашим завданням.

Ну а далі пішов дивовижний другий тайм. Я ніколи раніше не бачив такого голу, як третій м'яч Левандовскі. Це було неймовірно! Тепер здається, що всіх нас чекає німецький фінал, але забігати вперед не варто - наприклад, нас чекає дуже важкий поєдинок у столиці Іспанії. Ну а ця гра назавжди залишиться в пам'яті кожного з її учасників, щоб не сталося у матчі-відповіді.

На жаль, попереду ще дуель в Мадриді, тому поки нічого не вирішено. Треба зберігати холоднокровність і не витати на сьомому небі у зв'язку з такою значною перемогою. Звісно, матч-відповідь не буде для нас легкою прогулянкою. Скажу ще, що Маріо Гетце показав сьогодні видатну гру.

Так, пропущений м'яч дійсно вибив нас з колії. З іншого боку, якби не ця помилка, навряд чи б ми відразу забили три голи у другому таймі. Після перерви "Боруссія" явно підвищила темп, до чого суперник виявився не готовий. Порадувало те, що ми уникли помилок".

Головний тренер "Реала" Жозе Моурінью:

"Сьогодні суперник був краще. Впродовж всього матчу "Боруссія" вигравала єдиноборства. Вона були більш організованіна, сильніша фізично і психологічно. Рахунок був 1:1, а потім за короткий час перетворився в 4:1. Ми втрачали м'яч в простих ситуаціях і не змогли впоратися з швидкими контрвипадами "Боруссії" і її різкими переходами з оборони в атаку.

Ми все знали про "Боруссію" і Роберта Левандовскі, але не змогли встежити за ним відразу в трьох епізодах. Це, звичайно, дуже погано. Коли ти заслужено програєш, прийняти це вкрай непросто. Що стосується трьох голів з гри в наші ворота, ми втрачали м'яч в простих ситуаціях і погано опікувалися Левандовскі. Ми знали, що це рухливий нападаючий, але не змогли належною мірою за ним стежити. За свою гру він заслуговує тільки самих добрих слів.

Ми були готові до сьогоднішнього матчу, але багато хто з моїх хлопців, на жаль, провели гру невдало. На клубному рівні це друга за значимістю стадія після фіналу. Звісно, я дуже розчарований таким результатом. Ми можемо змінити хід протистояння. Буде нелегко, але ми здатні це зробити. У футболі можливо всяке. Якщо ми проведемо божевільний матч, покажемо футбол найвищого рівня і реалізуємо всі свої моменти, то зможемо домогтися підсумкової переваги".