Боруссія - Реал: Роберт Левандовскі познущався над "галактікос"

Неймовірні речі відбуваються в Лізі Чемпіонів. Ніхто не міг впевнено сказати до матчу, що "Боруссія" виграє у "Реала". А німці розгромили суперника. Точніше, це зробив Роберт Левандовскі, який чотири рази відзначився у воротах гостей. "Реал" зміг відповісти лише голом Роналду в першому таймі.

Боруссія Д - Реал 4:1
: Левандовські, 8, 50, 55, 67 (з пенальті) - Роналду, 43
Боруссія Д: Вайденфеллер, Піщек (Гросскройтц, 83), Суботіч, Хуммельс, Шмельцер, С. Бендер, Гюндоган (Шибер, 90+1), Блащиковські (Кель, 82), Гетце, Ройс, Левандовскі
Реал: Дієго Лопес, Рамос, Варан, Пепе, Коентрау, Хедіра, Хабі Алонсо (Кака, 80), Модрич (Ді Марія, 71), Езіл, Ігуаїн (Бензема, 69), Роналду

Німці з перших хвилин позначили всю серйозність своїх амбіцій. "Реал", що претендує на 13-й вихід у фінал турніру, на сьомій хвилині позіхнув найнебезпечніший випад. Свен Бендер здорово спрацював у відборі, Марко Ройс підібрав м'яч у середині поля, допхав його до штрафної і пробив низом в протихід Дієго Лопесу. На добиванні першим виявився Роберт Левандовскі, проте його постріл з гострого кута влучив у захисника.

Але вже в наступному епізоді польський форвард "Боруссії", який забив по голу у двох матчах з "Реалом" на груповому етапі, сповна реабілітувався. Отримавши вивірену передачу від партнера на лівому фланзі, Маріо Гетце виконав подачу у воротарський, де Левандовскі грамотно вислизнув від опіки Пепе і несильно, але точно пробив по м'ячу зблизька - 1:0.

Неозброєним оком було видно чудова фізична підготовка гравців "Боруссії", які всіляко висловлювали свій намір атакувати. Небагатьом командам вдається заблокувати "Реал" на його половині поля, проте в дебюті тайму саме це і відбувалося - дружина Юргена Клоппа виглядала набагато краще, змушуючи "вершкових" задовольнятися контрвипадами.

Разок вдалося навести шереху Кріштіану Роналду - його фірмовий підступний удар зі штрафного не без праці відбив Роман Вайндефеллер. Проте в цілому спостерігалася така ж ситуація, що і в двох матчах групового етапу. Як тільки Роналду отримував м'яч, біля нього моментально виростали два, а то й три захисника дортмундців, тому часу і простору для активних дій у португальця було небагато. Ближче до кінця тайму "Реал" почав все частіше володіти м'ячем, проте до реальних загроз воротам суперника справа не доходила. Тоді як "Боруссія", яка трохи прижалася до своїх воріт, зробила кілька гострих вилазок до володінь Лопеса.

На який час гра помітно заспокоїлася, а за дві хвилини до кінця першого тайму грянув грім у вигляді гола "Реала". Самі Хедіра зробив вкидання з ауту, Лука Модрич продовжив м'яч далі, але снарядом, здавалося, заволодів Матс Хуммельс. Звично надійний захисник рурців на цей раз схибив, не зумівши обробити м'яч і подарувавши його Гонсало Ігуаїну. Аргентинцеві не склало праці увійти в штрафну і зробити передачу на порожні ворота Роналду. Інше було вже справою техніки - 1:1.

Клопп, мабуть, в перерві поговорив з підопічними по душах, оскільки вже на 50-й хвилині Левандовскі забив восьмий м'яч в турнірі. Ройс зробив відмінну проникаючу передачу в штрафну, а польський форвард зловив гостей на невдалій спробі створити штучний офсайд і в ближньому бою спокійно пробив Лопеса.

Не встигли футболісти "Реала" прийти в себе, як через п'ять хвилин їх чекав ще один удар струмом - і завдав його нещадний Левандовскі, якому допоміг Марсель Шмельцер. Захисник господарів хльостко вистрілив низом, і м'яч рикошетом опинився у Левандовскі. Поляк розвернувся, технічно розібрався з Пепе і потужно пробив під поперечину - 3:1. Дружина Клоппа не думала зупинятися на досягнутому - в одній з таких атак небезпечно зарядив вище воріт Илкай Гюндоган.

Чергового голи Левандовскі уболівальникам "Боруссії" довелося чекати якихось 11 хвилин. Активного Ройса завалили в штрафній, і колишній футболіст "Лєха" з "точки" був невблаганний, встановивши новий рекорд результативності півфіналів Ліги чемпіонів. Левандовскі цілком міг відзначитися ще раз - потужний постріл поляка Лопес перевів на кутовий. Оправитися від такого шоку гравці "Реала" в час, що залишився так і не змогли. Шанс виправити становище у них буде 30 квітня на "Сантьяго Бернабеу".