Бордо - Динамо: Онлайн трансляція матчу Ліги Європи

Київське "Динамо" не змогло здобути виїзну перемогу в матчі з "Бордо". А гол Дьябате наприкінці першого тайму зробив справи "Динамо" взагалі плачевними. В результаті, так і не забивши, кияни залишають Лігу Європи..

21 лютого, 22:00
Бордо, "Шабан-Дельма"
Бордо - Динамо, 1:0 (перший матч 1:1)
Гол:
Дьябате, 41
Бордо: Карассо, Маранж, Планю, Тремулінас, Поко, Фобер, Сертік, Пундж, Обраньяк, Дьябате, Севе
Динамо: Коваль, Михалик, Тайво, Хачеріді, Вида, Велозу, Ярмоленко, Безус, Кранчар, Аруна, Мехмеді

Все. "Динамо", як і інші українські команди, вилетіло з Ліги Європи.

90+1 хв. Дамагой Вида зумів пробити головою після подачі кутового. Але удар хорвата вийшов слабким і Корассо з легкістю забрав м'яч.

89 хв. Якось інертно грають кияни. По суті, треба робити фінальний штурм, а виходить якесь мляве катання м'яча.

Бордо - Динамо: Онлайн трансляція матчу Ліги Європи84 хв. Плашил і Бєлай вийшли замість Обраньяка і Тремулінаса.

Бордо - Динамо: Онлайн трансляція матчу Ліги Європи82 хв. Кранчар пішов відпочивати. Гармаш з'явився на полі.

Бордо - Динамо: Онлайн трансляція матчу Ліги Європи77 хв. Поко грубо стукнув по ногах Кранчара в центрі поля.

74 хв. Коли "Динамо" підвищує темп атаки, французький захист починає "тріщати". Але з якоїсь причини, кияни не тримають власний темп. А час все йде і йде.

Бордо - Динамо: Онлайн трансляція матчу Ліги Європи70 хв. Кранчар грубо зіграв в центрі поля.

67 хв. Аруна повинен був зрівнювати рахунок. Тайво пройшов по лівому флангу в штрафну і подав на дальню штангу, де був один Аруна. Лукман головою пробив у ближній кут, але м'яч пролетів мимо воріт.

62 хв. Контратака "Бордо" завершилася точним ударом Дьябате з лінії штрафної.

58 хв. Ідейе з м'ячем опинився в штрафній. Пішов нігерієць обіграти захисника, але сам себе повів до лицьової лінії і випустив за неї м'яч.

54 хв. "Динамо" нагнітає ситуацію біля воріт "Бордо". Постійні подачі і дальні удари поки не дають результату киянам, але в напрузі захист французів тримють.

50 хв. Ярмоленко красиво пробив з правого краю штрафного трохи повз воріт. Після виноса захисника зловив м'яч українець.

Бордо - Динамо: Онлайн трансляція матчу Ліги Європи46 хв. Браун Ідейе і Олег Гусєв виходять на поле. Замість Мехмеді і Безуса.

Давай, Динамочка! Покажи французам, як ти вмієш забивати!

Перерва. Поки для "Динамо" ситуація не змінюється. Їм, як і раніше, треба забивати.

45+2 хв. Відкладає свої атаки "Динамо" на другий тайм. Якось дуже спокійно вони атакують. Повільно.

Бордо - Динамо: Онлайн трансляція матчу Ліги Європи41 хв. Дьябате відкриває рахунок в матчі. Після подачі кутового м'яч заметушився по штрафній "Динамо" і опинився в ногах самотнього Дьябате, який спокійно забив у ворота.

Бордо - Динамо: Онлайн трансляція матчу Ліги Європи40 хв. Хачеріді отримав жовту картку за фол проти Сертика.

36 хв. Велозу подав з правого флангу. Його подача, трохи не залетіла у ворота. Корассо встиг доторкнутися до м'яча, але той відлетів до Ярмоелнко, який пробив з гострого кута. Але і тут Корассо встиг забрати м'яч.

32 хв. Добре Велозу пробив зі штрафного. Прямо в праву "дев'ятку". Але Корассо забрав м'яч.

Бордо - Динамо: Онлайн трансляція матчу Ліги Європи30 хв. Ще одна картка "Бордо". Сертік біля своєї штрафної з порушенням правил зупинив Безуса.

Бордо - Динамо: Онлайн трансляція матчу Ліги Європи29 хв. Дьябате заробив "гірчичник" за неспортивну поведінку. Щось з екіпіровкою не так у француза.

26 хв. Ярмоленко і Пундж влаштували забіг на швидкість на правому фланзі. Гравець "Бордо" на цей раз виграв.

22 хв. Ах! Повинні були кияни відкривати рахунок. Кранчар подав кутовий на ближню штангу, туди прибіг Ярмоленко і пробив в дальній кут. Корассо насилу відбив, а добивання захисники змогли накрити.

20 хв. Продовжує "Динамо" атакувати. Ярмоленко скинув по лівому флангу на Тайво, який подав у штрафну. Там м'яч прийняв Кранчар і скинув на лінію штрафної, звідки Велозу сильно пробив мимо воріт.

16 хв. Ярмоленко і Кранчар на правому фланзі атаки добре розіграли м'яч і хорват виявився з м'ячем всередині штрафної, звідки він спробував прострілити, але його пас накрили.

12 хв. Розбігалися динамівці. Включили високий пресинг, який добре допомагав їм у першому матчі.

8 хв. А ось це вже добре. Вида з правого флангу віддав в центр штрафної, звідки Крачар завдав удару, який заблокував захисник.

7 хв. Щось захист "Динамо" дуже "поре". Вже кілька разів в елементарних ситуаціях втрачають м'яч.

3 хв. Активніше почали матч гравці "Бордо". Навантажили на перших хвилинах захист "Динамо", але кияни впоралися.

Матч почався.

Добрий вечір, дорогі друзі. Ми починаємо онлайн трансляцію матчу "Бордо" - "Динамо".