Бордо - Динамо: Кияни безвольно програли у Франції

Київське "Динамо" практично весь матч провело в атаці на ворота "Бордо". Але атаки киян, порівняно з першим матчем, були беззубі і примітивні. У підсумку, пропустивши гол у кінці першого тайму, "Динамо" програло і вилетіло з Ліги Європи.

Бордо - Динамо 1:0 (перший матч 1:1)
Гол
: Дьабате, 41
Бордо: Каррассо, Фобер, Планю, Маранж, Пундже, Спокою, Сертич, Тремулінас (Моріс-Бєлай, 85), Обраньяк (Плашил, 85), Дьабате, Сайве
Динамо: Коваль, Виду, Михалик, Хачеріді, Тайво, Велозу, Аруна, Кранчар (Гармаш, 81), Безус (Гусєв, 46), Ярмоленко, Мехмеді (Ідей, 46)

Гості впевнено почали матч, позбавивши суперника м'яча і надовго закривши його в обороні. Ніко Кранчар з інтервалом у кілька хвилин двічі загрожував воротам Седріка Каррассо, але кіпер і захисники впоралися з обома його ударами. Далі лідером спробував стати Андрій Ярмоленко, який спочатку створив момент для Домагоя Види, а потім сам ледь не замкнув простріл Лукмана Аруни.

Треба сказати, що середня лінія киян перегравала суперників, не дозволяючи їм організувати хоч якусь зрозумілу контратаку. Саме ж "Динамо" із завидною постійністю нагнітало обстановку біля воріт Каррассо. Ось вже Мігел Велозу зі штрафного ледь не знімає павутину з лівої "дев'ятки" - "Бордо" виручає досвідчений голкіпер, що розгадав задум киянина.

Трохи пізніше він стане на шляху м'яча ще після пострілу Ярмоленко впритул, а вже перед самим виходом на перерву жирондинці все-таки зловлять "Динамо". На 41-й хвилині після подачі кутового Грегорі Сертік, вигравши верхову боротьбу у Тараса Михалика, зробив скидку на дальню штангу, де залишений без нагляду Дьябате спокійно вразив ціль - 1:0. Так французи відповіли гостям, весь тайм просидівшим на чужих воротах.

На другу половину Олег Блохін випустив Олега Гусєва та Ідейе Брауна, кинувши в бій останні свої атакуючі резерви. Але оборона "Бордо" справлялася і з їх маневруванням у пошуках м'яча. В одному з епізодів Гусєву вдалося відірватися від опікуна, але поки хавбек "Динамо" поліпшував і без того комфортну позицію для удару, захисники його накрили.

А на 67-й хвилині вірний момент занапастив Аруна, а до цього дуже постарався лівий захисник біло-синіх Тайе Тайво. Він поодинці протаранив оборону суперника, дійшовши до лицьової лінії, звідки зробив навіс до дальньої штанги, але партнер головою з двометрової дистанції пробив поруч зі стійкою. На цьому запал гостей вичерпався, і слідом за "Дніпром" і "Металістом" Україна втратила свого останнього учасника Ліги Європи.