Боксера-чемпіона посадили до в'язниці

Четвер 22 грудня 2011 10:21
Автор: RBC.UA
Чемпіон WBC в напівсередній вазі 34-літній американець Флойд Мейвезер-молодший був засуджений до шести місяців в'язниці за звинуваченням у нападі на свою колишню подругу

Чемпіон WBC в напівсередній вазі 34-літній американець Флойд Мейвезер-молодший був засуджений до шести місяців в'язниці за звинуваченням у нападі на свою колишню подругу, повідомляє Eurоsport.
Під час оголошення вироку Мейвезер був спокійним. Він проведе 90 днів у в'язниці округу Clark County, в якому відбувають покарання громадяни, які вчинили злочин на території Лас-Вегасі і засуджені не більше ніж на 364 дні. Потім йому має відбути умовний термін три місяці.
Мейвезер вже запланував проведення свого наступного бою на 5 травня, однак тепер дата може змінитися, тому що він звільниться наприкінці березня або початку квітня. Суд призначив взяття під варту на ранок 6 січня. Крім цього Мейвезер повинен буде відвідувати консультації щодо запобігання насильства в період до дванадцяти місяців і заплатити штраф у розмірі 500 доларів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся