Blockbuster подав заяву про банкртство

Найбільший у США рітейлер відеофільмів і комп'ютерних ігор, компанія Blockbuster Inc. подала до суду добровільне клопотання про визнання його банкрутом відповідно до глави 11 Кодексу про банкрутство США.

Найбільший у США рітейлер відеофільмів і комп'ютерних ігор, компанія Blockbuster Inc. подала до суду добровільне клопотання про визнання його банкрутом відповідно до глави 11 Кодексу про банкрутство США, повідомляється в опублікованому сьогодні прес-релізі Blockbuster, передає РБК.

У повідомленні наголошується, що банкрутство Blockbuster Inc. не зачіпає її бізнес за межами США і міжнародних партнерів, що працюють по франшизі. Крім того, Blockbuster наголошує, що всі її магазини, DVD-кіоски, пункти доставки поштою і онлайн-майданчики в Сполучених Штатах функціонують у нормальному режимі, замовлення виконуються повною мірою.

Глава 11 американського Кодексу про банкрутство, до якої звернулася Blockbuster, забезпечує компаніям-заявникам можливість продовжувати операційну діяльність в період добровільної, погодженої з кредиторами реструктуризації.

Blockbuster повідомила, що більшість її кредиторів - утримувачі 80,1% основного боргу з пріоритетних забезпечених облігацій - підтримали ключові умови плану рекапіталізації компанії і трансформації моделі її бізнесу. План передбачає скорочення боргового тягаря Blockbuster із поточних 1 млрд дол. до 100 млн дол. і менше.

Blockbuster Inc. - найбільша американська компанія, що спеціалізується на роздрібному продажу відеопродукції і прокаті фільмів через Інтернет. Роздрібна мережа Blockbuster налічує близько 5,8 тис. магазинів по всьому світу. Компанія була обтяжена боргами ще до настання фінансової кризи в США, і рецесія в економіці лише посилила її фінансовий стан. Експерти відзначають провал існуючої бізнес-моделі Blockbuster, за якою розважальний контент реалізується через "фізичну" мережу магазинів. Конкуренти Blockbuster, серед яких компанія Netflix, зробили ставку на поширення відеопродукції через Інтернет і кабельні мережі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся