ru ua

Біатлон: Олена Підгрушна завершила гонку переслідування за крок до п'єдесталу

Автор: RBC.UA
У гонці переслідування в Поклюці 22-літня німецька біатлоністка Міріам Гесснер завойовує свою першу в кар'єрі перемогу. П'ять промахів у порівнянні з чистою стрільбою переможниці спринту Габріели Соукаловой не перешкодили Міріам закінчити персьют перемогою.

У гонці переслідування в Поклюці 22-літня німецька біатлоністка Міріам Гесснер завойовує свою першу в кар'єрі перемогу. П'ять промахів у порівнянні з чистою стрільбою переможниці спринту Габріели Соукаловой не перешкодили Міріам закінчити персьют перемогою. Для Чехії срібло навряд чи стало розчаруванням, та й взагалі третій етап Кубка світу став для цієї збірної тріумфальним. Третьою стала француженка Марі Дорен Абер.

Читайте також: Біатлон: Семеренко в спринті на 10 км зайняла четверте місце

Але головною героїнею гонки поряд з Гесснер стала Олена Підгрушна. Капітанові нашої жіночої команди вдався чудовий персьют, в ході якого вона піднялася з 26-го стартового місця на підсумкове 4-е. Крім того, за чистого часу переслідування Підгрушна - лідер сьогоднішньої гонки. І до всього іншого - стовідсотковий показник на рубежах.

Дуже якісну гонку показала Віта Семеренко, хоча її кілька підвела стрільба стоячи, але і восьме місце - дуже гідний результат. Змогла поліпшити своє стартове місце і Юлія Джима, яка піднялася на три позиції і фінішувала 30-ю.

Крім Соукаловой і Підгрушної, чистою стрільбою сьогодні відзначилися Вероніка Виткова і Ольга Зайцева. І якщо чеська спортсменка зуміла піднятися з восьмого місця на п'яте, то росіянка зупинилася за крок від десятки найсильніших при тому, що стартувала 46-ю.

У загальному заліку Кубка світу продовжує лідирувати Тура Бергер, яка сьогодні закінчила гонку дев'ятою, а на друге місце вирвалася сенсація Поклюки Габріела Соукалова. Олена Підгрушна за рахунок чудово проведеної гонки піднялася на сьоме місце.

У завтрашніх перегонах з масовим стартом Україну будуть представляти Олена Підгрушна і Віта Семеренко.

1. Міріам Гесснер(2+1+1+1) 31:47.8
2. Габріела Соукалова(0+0+0+0) +0.7
3. Марі Дорен Абер(0+1+0+0) +26.5
...
4. Олена Підгрушна(0+0+0+0) +51.8
8. Віта Семеренко(0+0+2+1) +1:18.3
30. Юлія Джима(1+2+0+1) +3:49.9

Використані матеріали Федерації біатлону України