Біатлон: Семеренко в спринті на 10 км зайняла четверте місце

У словенському місті Поклюка сьогодні, 14 грудня, відбулася спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами серед жінок. Українка Віта Семеренко в забігу фінішувала четвертою з відставанням у 31,5 секунди від переможниці і лише за півтори секунди від п'єдесталу. Один промах не дозволив українській біатлоністці забратися на п'єдестал.

Ще дві українські спортсменки фінішували в очковій зоні. Олена Підгрушна зайняла 26-е місце з трьома промахами і відставанням в 1 хвилину 19 секунд. Юлія Джима, пробігши два штрафні кола, стала 33-ю (+1.38,6). Наталя Бурдига, промахнувшись три рази, стала 73-ю.

Перемогла в гонці на 10 км чешка Габріела Сукалова. Вона була точною у стрільбі і на 2,1 секунди випередила німкеню Міріам Гесснер. Це перша в кар'єрі перемога Сукалової на етапі Кубка світу. Замкнула трійку призерів білоруська біатлоністка Надія Скардіно з відставанням у 30,1 секунди.

У загальному заліку продовжує лідирувати Тура Бергер, другою залишається Дарія Домрачева, яка пропустила спринт, а на третє місце вирвалася Андреа Хенкель. Краща з українок - Олена Підгрушна поки залишається в десятці найсильніших.

У Кубку націй на перше місце повернулася команда Росії. Збірна України досить впевнено зберігає за собою четверту позицію.

Завтра в Поклюці відбудуться гонки переслідування у чоловіків і у жінок.

Біатлон. Кубок світу. Третій етап. Поклюка (Словенія). 14 грудня
Жінки. Спринт. 7,5 км, два вогневих рубежі.

1. Габріела Сукалова (Чехія) - 22.09,8 (0+0)
2. Міріам Гесснер (Німеччина) - + 2,1 (0+2)
3. Надія Скардіно (Білорусія) - + 30,1 (0+0)
4. Віта Семеренко (Україна) - + 31,5 (1+0)
...
26. Олена Підгрушна - +1.19,0 (1+2)
33. Юлія Джима - +1.38,6 (1+1)
73. Наталя Бурдига - +3.16,1 (1+2)

Нагадаємо, вчора в Поклюці відбулася чоловіча спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами. Найкращий з українців Артем Прима зайняв 19 місце.