ru ua

Безробіття в Німеччині в квітні залишилося на колишньому рівні

Автор: RBC.UA
Рівень безробіття в Німеччині в квітні 2013 р. з урахуванням сезонних коливань не змінилося в порівнянні з переглянутими даними за березень ц.р. і склало 6,9%. Такі дані розповсюдило сьогодні Федеральне агентство з працевлаштування країни.

Рівень безробіття в Німеччині в квітні 2013 р. з урахуванням сезонних коливань не змінилося в порівнянні з переглянутими даними за березень ц.р. і склало 6,9%. Такі дані розповсюдило сьогодні Федеральне агентство з працевлаштування країни.

Аналітики також прогнозували рівень безробіття в Німеччині за підсумками квітня 2013 р. на рівні 6,9%.

Рівень безробіття Німеччини залишається без змін на рівні 6,9% з жовтня 2012 року.

Читайте також: Бундестаг ФРН залишив прогноз щодо зростання ВВП в 2014 р. на рівні 1,6%

Втім, економіка Німеччини все більше і більше відчуває на собі зростання загальноєвропейської кризи. Враховуючи дані, що розчарували ринок, індексу ZEW, зниження індексів IFO, а також скорочення виробничого PMI, деякі експерти вважають, що коефіцієнт безробіття може збільшитися в найближчому майбутньому.

Відзначимо, що о 12:00 за київським часом європейське статистичне агентство Eurostat оприлюднить дані з безробіття у єврозоні за березень. Аналітики очікують зростання показника до 12,1% з 12% місяцем раніше.

Рівень безробіття в єврозоні досяг рекорду в лютому на тлі заходів жорсткої економії, прийнятих для боротьби з борговою кризою. Показник виріс до 12,0%. Це найвищий показник з 1995 р., і він виявився гірше очікувань.

Читайте також: Безробіття у Франції досягло рекорду

У Франції кількість безробітних досягла абсолютного рекорду за всю історію місцевої статистики - більше 3,2 млн у березні. У річному бчисленні число безробітних збільшилося на 11,5%. Число безробітних у Франції в абсолютному вираженні зростає вже 23 місяці поспіль.

Рівень безробіття в Іспанії за підсумками I кварталу досяг максимального значення за всю 37-річну історію ведення статистики. Число безробітних подолало позначку в 6 млн осіб, тобто рівень безробіття становив 27,2%, що значно вище попереднього показника у 26,03% в IV кварталі минулого року.

Безробіття в Греції досягло нового максимуму в 27,2% за підсумками січня 2013 р. Зафіксований показник є найвищим за всю історію ELSTAT, яка почала випускати статистику з грецького безробіття з 2006 р. Показник більш ніж удвічі перевищує середній рівень безробіття в країнах зони євро, що знаходиться на рівні 12%.

Читайте також: Безробіття у єврозоні зросло до історичного рекорду

Економіка єврозони перебуває в рецесії вже п'ять кварталів поспіль, і прогнози на найближче майбутнє не припускають будь-якого оптимізму. Експерти впевнені, що тенденція збережеться і за підсумками I кварталу поточного року.