Берлусконі зобов'язали виплачувати колишній дружині 36 млн євро на рік

Берлусконі Берлусконі
Суд Мілана зобов'язав екс-прем'єра Італії Сільвіо Берлусконі виплачувати колишній дружині Вероніці Ларіо величезні аліменти: 100 тис. євро в день, тобто 3 млн в місяць, або 36 млн євро в рік.

Суд Мілана зобов'язав екс-прем'єра Італії Сільвіо Берлусконі виплачувати колишній дружині Вероніці Ларіо величезні аліменти: 100 тис. євро в день, тобто 3 млн в місяць, або 36 млн євро в рік, пише газета Corriere della Sera.

За італійськими законами, дружина після розлучення повинна отримувати такі суми, щоб вона могла підтримувати рівень життя, який вела під час шлюбу. Однак ніякої нерухомості від колишнього чоловіка, в тому числі віллу вартістю 78 млн євро, Вероніка Ларіо не отримає.

У 2010 р. колишнє подружжя підписали договір, за яким згаданий особняк все ж відходив Вероніці Ларіо, їй також призначалося щомісячне утримання в 300 тис. євро, однак потім суд зменшив розмір аліментів.

Колишня театральна актриса Вероніка Ларіо вийшла заміж за Сільвіо Берлусконі в 1990 р. У 2009 р. жінка подала на розлучення, звинувативши скандального політика в подружній зраді.

Читайте також: Берлусконі має намір у 2013 р. знову балотуватися на посаду прем'єр-міністра Італії

Берлусконі відомий своїми сексуальними пригодами. У 2007 р. Ларіо навіть опублікувала відкритий лист в італійських ЗМІ, в якому висловила обурення поведінкою чоловіка.

Нагадаємо, в середині грудня цього року 76-річний Берлусконі оголосив, що зустрічається з 27-річною мешканкою Неаполя Франческою Паскаль. "Вона мене дуже сильно любить, і я відчуваю те ж саме. Моїй дочці Маріанні вона сподобалася, дочка прийняла її", - сказав Берлусконі. Італійський політик додав, що тепер він став почувати себе "не так самотньо". За його словами, Паскаль "не тільки прекрасна зовнішньо, але й душею - в неї високі моральні принципи".

У Берлусконі п'ятеро дітей від двох шлюбів. Його першою дружиною була Карла Ельвіра Даль'Огліо, з якою він прожив з 1965 по 1985 р. Другий раз він одружився на Вероніці Ларіо в 1990 р.

Нагадаємо, раніше суд Мілана засудив колишнього прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі в 4 років позбавлення волі. Обвинувачі вимагали для Берлусконі 3 роки і 8 місяців, а для голови концерну Mediaset Фіделя Конфалоньєрі - 3 роки 4 місяці. Пізніше, в той же день суд переглянув термін ув'язнення для Сільвіо Берлусконі до одного року замість чотирьох років, пославшись на закон про амністію. Медіамагнат також зобов'язаний виплатити штраф в 10 млн євро і не має права займати державні посади протягом трьох років

Читайте також: Сільвіо Берлусконі амністували і скоротили тюремний термін до 1 року

Справа Mediaset є однією з найбільш гучних судових процесів, пов'язаних з підприємницькою діяльністю Берлусконі, який і був засновником цієї провідної медійної групи Італії. Берлусконі звинувачували у штучному завищенні цін при придбанні прав на телемовлення. На думку слідчих, частина з нібито заплачених за ці права грошей, насправді пішла на хабарі.

Нагадаємо також, що Берлусконі проходить обвинуваченим у "справі Рубі". Йому інкримінують зв'язок із неповнолітньою марокканською повією на прізвисько Рубі, нелегально знаходилася на території Італії. Також його звинувачують у причетності до її незаконному звільненню з поліції на початку 2010 р.

Берлусконі багаторазово обвинувачувався у фінансових аферах, корупції, дачі хабарів чиновникам, участі в сексуальних скандалах, притягувався до суду. Частина ініційованих проти нього кримінальних процесів закінчилися тюремними термінами, які, втім, заповзятливий політик жодного разу не відсидів. Кожного разу Верховний суд анулював вироки судів нижчих інстанцій.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top