Базель - Зеніт: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи

"Базель" знову здивував Східну Європу. Після "Дніпра", який був фаворитом у протистоянні з швейцарцями, вони обіграли "Зеніт" з тим же рахунком - 2:0.

7 березня, 22:05
Базель, "Вер Якуб Парк"
Базель - Зеніт, 2:0
Гол:
Диаз, 82, Фрай, 90+3
Базель: Зоммер, Штейнхофер, Шер, Драговіч, Пак, Кабрал, Дієтич, Деген, Стокер, Салах, Зуа Даогари
Зеніт: Малафєєв, Анюков, Немає, Ломбертс, Губочан, Денисов, Вітсель, Семак, Широков, Данні, Халк

"Базель" заслужено переміг "Зеніт". Але їм буде дуже складно у матчі-відповіді.

Базель - Зеніт: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи90+3 хв. Фрай красиво реалізував пенальті, пробивши в лівий верхній кут воріт.

Базель - Зеніт: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи90+3 хв. Нету зрубив у власній штрафній Саллі. Червона картка і пенальті.

88 хв. Повинен був Саллах забивати другий. Диаз пробив з лінії штрафний по центру воріт. Малафєєв не зміг зафіксувати м'яч, а прибігший єгиптянин занадто сильно пробив і м'яч полетів на трибуни.

86 хв. Халк класно пробив з правого флангу з лівої. Сильно і майже точно. Поряд з правою "дев'яткою" м'яч пролетів.

Базель - Зеніт: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи82 хв. Заслужено відкрили рахунок швейцарці. Саллах пройшов з м'ячем по правому флангу, змістився в центр і пробив. Малафєєв відбив м'яч, але набіжавший Діаз точно відправив м'яч у сітку воріт.

Базель - Зеніт: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи82 хв. На полі з'явився легенда Євро-2012 Олександр Кержаков. Пішов відпочивати Данні.

Базель - Зеніт: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи79 хв. Замість Зуа на полі з'явився легенда швейцарського футболу Александр Фрай.

77 хв. Міг суддя призначати пенальті у ворота Малафєєва. Саллаха руками поклали на газон захисники "Зеніту". Але до цього пас був дуже сильним, так що, суддя вирішив пробачити пітерців.

Базель - Зеніт: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи72 хв. Діаз ліктем поклав на газон Витселя.

Базель - Зеніт: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи70 хв. Замість Діє вийшов Елнени.

69 хв. А зараз повинен був забивати "Зеніт". Халк вивів один на один Широкова, але з ударом Романа впорався воротар "Базеля".

68 хв. Гарну контратаку розігнали швейцарці. Зуа отримав м'яч біля штрафної "Зеніту", притримав м'яч і віддав на хід Саллаху, у якого в штрафній Губочан вибив м'яч з під ніг.

64 хв. Хороший момент біля воріт "Зеніту". Подав Діаз кутовий і Шер класно пробив головою, але Малафєєв відбив.

Базель - Зеніт: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи62 хв. Штайнхофер вийшов замість травмованого Філіпа Дегена.

57 хв. Жорстко грають обидві команди. Постійно дрібні, але досить хворобливі фоли відбуваються, за яких гра постійно переривається на паузи.

Базель - Зеніт: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи53 хв. Набагато краще виглядає "Зеніт" у другому таймі. Активніше, агресивніше, зліше виглядають пітерці. Ось і Діе не витримав і поклав на газон Широкова.

49 хв. Діаз грубо в'їхав в центрі поля в Нету. Дуже боляче новачку "Зеніту", але він твердо впевнений у собі і рветься назад у гру.

Базель - Зеніт: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи46 хв. Файзулін вийшов замість Семака.

Повертаємося до Швейцарії на другий тайм нашого матчу.

А тим часом в інших матчах:

Тоттенхем - Інтер, 2:0
Леванте - Рубін, 0:0
Бенфіка - Бордо, 1:0

Перерва. Відпочиваємо 15 хвилин.

42 хв. Під кінець тайму, команди заспокоїлися. Більшу частину часу, м'яч знаходиться в центрі поля. Не доходять до воріт обидві команди. Бояться помилитися.

38 хв. А пітерці, все таки, прокинулися! Халк подав кутовий, хтось в штрафній головою продовжив політ м'яча на дальню штангу, звідки Ломбертс не зміг відправити того у ворота.

35 хв. Шер в центрі поля врізався в Халка. Дуже боляче захисникові "Базеля" після цього. Лежить він на газоні, де йому надають допомогу. Може ця пауза допоможе "Зеніту", який виглядає просто "дерев'яним"?

30 хв. Так що ж це таке?! Саллах з декількох метрів пробив вище воріт.

27 хв. Швейцарська команда знову починає нагнітати обстановку біля воріт Малафєєва. Подачі, дальні удари - все це дозволяє суперникові пітерський захист.

23 хв. Трохи заспокоїлася гра. Але здається,що це тимчасове затишшя. "Базель" вирішив перевести подих, а "Зеніт" поки не знає, що робити з таким активним суперником.

Базель - Зеніт: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи19 хв. Вітсель картинно впав в штрафній "Базеля". Перший "гірчичник" в матчі.

17 хв. Класно виглядає "Базель". Особливо виділяються брати-близнюки Дегени, які активно бороздять праву бровку атаки.

12 хв. Саллах з кутового закрутив м'яч у ворота, але потрапив у ближню штангу.

10 хв. Забиває таки "Базель". Але з офсайду. Деген з правого кута штрафної пробив, Малафєєв відбив прямо на Даогари, що переправив м'яч в порожні ворота. Так ось Зуа знаходився поза грою.

7 хв. Швейцарці просто обступили штрафну "Зеніту" і створюють момент за моментом. Саллах пройшов з м'ячем по правому флангу, змістився до воріт і пробив. Або прострілив. В результаті, м'яч пішов за лицьову лінію.

3 хв. "Базель" не боїться "Зеніт". Вже на перших хвилинах могли швейцарці відкрити рахунок. Зуа вискочив один на один з Малафеєвим, але пробити нормально не зміг, так що, кіпер м'яч накрив.

Сьогодні в Базелі немає снігу. І матч розпочався!

Частина сьогоднішніх матчів вже завершилася. Давайте подивимося на їх результати:

Анжи - Ньюкасл, 0:0
Штутгарт - Лаціо,0:2
Вікторія - Фенербахче, 0:1
Стяуа - Челсі, 1:0

Добрий вечір, шановні вболівальники. РБК-Україна починає онлайн трансляцію матчу Ліги Європи між "Базелем" і "Зенітом".