Байєр - Металіст, 0:0: Стенограма матчу Ліги Європи

У минулому сезоні харківський "Металіст" дійшов до 1/4 Ліги Європи. Сьогодні нульовою нічиєю з леверкузенським "Байєром" харків'яни почали свій новий європохід. РБК-Україна представляє вашій увазі стенограму текстової онлайн-трансляції матчу Ліги Європи.

20 вересня, 22:00
Леверкузен, "Бай-Арена"
Байєр - Металіст, 0:0

Байєр: Лено, Швааб, Вольшайд, Топрак, Райнартц, Рольфес, Бендер, Ренато Аугусто, Хосогаи, Беллараби, Кісслінг
Металіст: Горяїнов, Вильягра, Торсильери, Гуйє, Фініньо, Едмар, Шав'єр, Соса, Торрес, Тайсон, Кристальдо

Все! "Метал" вистояв у Німеччині. Що, по суті, досить добре.

90+5 хв. Жовта картка Беллараби за підкат ззаду Торресу.

88 хв. Пшеничних змінює на полі Сосу.

85 хв. Паніка в штрафній харків'ян. Удар Хусугая вдалося заблокувати, а перепасовку на Беллараби - зупинити.

82 хв. Неймовірно, як не пропускає "Метал". Беллараби примудрився двічі поспіль потрапити в Горяїнова, м'яч відлетів до Шюрле, який сильним ударом вразив поперечину.

75 хв. У "Металіста" Марлос виходить на поле. Йде Кристальдо. А у "Байєра" Кисслинга змінив Фернандес.

71 хв. Придавили харків'ян німці. Не вдається гравцям "Металу" навіть середину поля перейти.

66 хв. Баллараби зміг пройти в штрафну, але його удару не вистачило точності.

64 хв. Відповідає Маркевич - замість Тайсона виходить Вілліан.

62 хв. У "Байєра" Кастро і Шюрле виходять на поле. Вони змінюють Аугусто і Бендера.

60 хв. Нічого цікавого не відбувається на полі. Обидві команди по черзі володіють м'ячем, але моментів не створюють.

53 хв. Знову удар Аугусто. І знову Горяїнов.

49 хв. Небезпечним ударом Беллараби завершилася затяжна атака "Байєра". Горяїнов спокійно зправився з ударом.

Повертаємося на "Бай-Арену". Почався другий тайм.

Відпочиваємо 15 хвилин. "Байєр" більше атакує, але у "Металу" іноді проглядається фірмова гра.

45 хв. Міг завершити простріл з флангу, але Гуйє в підкаті вибив м'яч на кутовий. З якого міг вже забити Топрак, але пробив вище з пари метрів.

39 хв. Ще один удар відбиває Горяїнов. Не такий небезпечний, як пару хвилин тому, але тим не менше.

36 хв. Горяїнов рятує "Металіст" після удару Аугусто з району 11 метрів.

31 хв. Вдалося потримати м'яч харків'янам. Навіть до удару справа дійшла, але дуже не точно пробив Соса.

25 хв. Краще поки що грає "Байєр". Довго розігрують м'яч німці. У харків'ян мало чого виходить.

18 хв. Не вдається гравцям "Металу" знайти свою гру. Постійно перехоплюють німці паси харків'ян.

14 хв. Два кутових поспіль подали харків'яни - без результату.

8 хв. Аугусто пробив з гострого кута - Горяїнов на місці.

5 хв. Починається матч з атак "Байєра".