Баварія - Борусія: Стенограма онлайн-трансляції матчу кубка Німеччини

"Баварія" в день свого 113-річчя обіграла дортмундську "Боруссію". Перевага мюнхенців втілилася тільки в один гол, який в кінці першого тайму забив Арьєн Роббен.

27 лютого, 21:30
Мюнхен, "Альянц Арена"
Баварія - Борусія, 1:0
Гол:
Роббен, 43
Баварія: Нойер, Лам, ван Бюйтен, Данте, Алаба, Мюллер, Мартінес, Кроос, Швайнштайгер, Роббен, Манджукич
Боруссія: Вейденфеллер, Піщек, Суботіч, Сантана, Шмельцер, Гроскройтц, Бендер, Гетце, Гюндоган, Ройс, Левандовскі

Кінець матчу! "Баварія" в півфіналі кубка Німеччини.

Баварія - Борусія: Стенограма онлайн-трансляції матчу кубка Німеччини90 хв. Маріо Гомес з'явився на полі. Замість Манджукіча вийшов німець.

89 хв. Після розіграшу штрафного з центру поля м'яч опинився у Суботича, який виконав подачу в штрафну, з якою впорався Нойер.

85 хв. "Боруссія" запрессинговала в кінці матчу. Але чудовий в цьому матчі захист "Баварії" справляється з атаками гостей.

Баварія - Борусія: Стенограма онлайн-трансляції матчу кубка Німеччини81 хв. Замість Ройса на полі з'явився Шибер.

80 хв. Данте після подачі кутового пробив головою, але Гетце на штанзі вибив м'яч. А з повторним ударом захисника впорався воротар.

Баварія - Борусія: Стенограма онлайн-трансляції матчу кубка Німеччини79 хв. Мюллер залишає поле. Вийшов Густаво.

75 хв. Гюндоган знову зважився на удар здалеку. І знову неточно.

71 хв. Мартінес сильно і точно пробив з дальньої відстані. Воротар "Боруссії" зреагував і вибив на кутовий.

Баварія - Борусія: Стенограма онлайн-трансляції матчу кубка Німеччини67 хв. Ще один "гірчичник". Кроос ліктем зіграв проти Бендера.

Баварія - Борусія: Стенограма онлайн-трансляції матчу кубка Німеччини63 хв. Мартінес грубо зіграв проти Левандовскі.

Баварія - Борусія: Стенограма онлайн-трансляції матчу кубка Німеччини62 хв. Блащиковські вийшов замість Гроскройтца.

59 хв. Роббен і Алаба розкатали по лівому флангу красиву атаку. Голландець віддав в центр штрафної, там Кроос п'ятою скинув м'яч в район 11-метрової, звідки Мюллер добре пробив. Вейндфеллер не менш красиво зумів відбити м'яч.

57 хв. Прокинулася "Боруссія". Трохи поатакувала, зробила декілька ударів по воротах. Але цього мало, щоб забити "Баварії".

53 хв. Нойер, нарешті, вступив у гру. Ройс зумів відібрати м'яч на лівому фланзі та віддав в центр на Гюндогана, який сильно пробив. Але голкіпер збірної Німеччини спокійно забрав м'яч.

49 хв. Могла "Боруссія" розіграти гарну контратаку, але Ройс, перебуваючи на самоті на правому фланзі атаки, не зміг віддати хороший пас в штрафну.

Повертаємося на "Альянс Арену". Другий тайм у цьому цікавому матчі.

Закінчився перший тайм. "Баварія" заслужено веде в рахунку.

Баварія - Борусія: Стенограма онлайн-трансляції матчу кубка Німеччини43 хв. Арьєн Роббен відкриває рахунок. Після паніки на лінії штрафного м'яч опинився в ногах голландця, який підняв голову, подивився де воротар, і чітко пробив в дальній лівий кут воріт.

40 хв. Роббен випередив Суботича в штрафній "Боруссії" і пробив. Набагато вище воріт

37 хв. Швайнгтайгер закинув м'яч в штрафну, звідки Мартінес, не опускаючи м'яча, пробив в ближній кут. Вайденфеллер зумів відбити.

35 хв. Гетце згадав, що він головний атакуючий талант Німеччини і понісся по правому флангу в штрафну. По дорозі Маріо обіграв декількох захисників.

31 хв. Шмельцер і Манджукіч щось не поділили на правому фланзі "Баварії". Завелися хлопці, покричали один на одного, але суддя швидко заспокоїв гравців.

26 хв. Рідкісна вилазка "Боруссії" на половину поля "Баварії" нічим не закінчилася. Кілька пасів ще пройшли, але останній пас від Гетце на хід Левандовскі був перерваний ван Бюйтеном.

22 хв. А тепер мюнхенці ще й активний пресинг включили. Складно команді Клоппа.

18 хв. Перевага "Баварії" просто неймовірна. Господарі поля просто не йдуть з половини поля "Борусії". "Гірникам" на замітку.

14 хв. Кроос повинен був відкривати рахунок у матчі. Лам зробив фірмову подачу з правого флангу. Вейденфеллер зумів дістати м'яч, внаслідок чого Кроос, який стояв на самоті на дальній штанзі, не зумів нормально влучити по м'ячу.

11 хв. Піщек обіймами і прямою ногою зустрів у центрі поля Данте. Поки суддя нічого не сказав поляку.

7 хв. Томас Мюллер з м'ячем увійшов у штрафну дортмундців. Спробував віддати красивий пас п'ятою в центр воротарської, але м'яч заблокували. "Баварія" повністю заволоділа м'ячем після старту.

3 хв. А команди показують дуже хороший темп у матчі. Дуже швидко м'яч перетинає центр поля і виявляється в ногах півзахисників обох команд. Але до форвардів або до дальніх ударів справа поки не доходить.

Почався матч у Мюнхені.

А сьогодні у "Баварії" день народження. Рівно 113 років тому в Мюнхені з'явився знаменитий клуб.

"Альянс Арена" переповнена. Вже зовсім скоро почнеться матч, який обіцяє принести всім любителям футболу величезну кількість задоволення.

Добрий вечір, дорогі вболівальники. РБК-Україна починає онлайн трансляцію матчу кубка Німеччини "Баварія" Мюнхен - "Борусія" Дормунд.