"Баварія" "Ювентус": 2:0 Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ

"Баварія" зігравши проти "Ювентуса" дуже впевнено виграла перший чвертьфінал Ліги Чемпіонів. Німці обмежилися двома голами, хоча могли громити суперника.

2 квітня, 21:45
Мюнхен, "Альянс Арена"
Баварія - Ювентус, 2:0
Гол:
Алаба, 1, Мюллер, 63
Баварія: Нойер, Лам, Ван Бюйтен, Данте, Алаба, Швайнштайгер, Луїс Густаво, Мюллер, Кроос, Рібері, Манджукіч
Ювентус: Буффон, Барцальї, Бонуччі, К'єлліні, Ліхтштайнер, Відаль, Пірло, Маркізіо, Пелузо, Матрі, Квальярелла

Кінець матчу. "Баварія" впевнено виграла.

"Баварія" "Ювентус": 2:0 Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ90 хв. Гомес вийшов замість Манджукіча.

90 хв. Томас Мюллер пробачив суперника. З лівого флангу він увійшов у штрафну і пробив з гострого кута. Буффон відбив, але знову на ногу Мюллера. Але другому удару молодого німця не вистачило точності.

89 хв. Швайнтштайгер намагався в падінні вивести один на один Рібері, але до м'яча першим встиг Буффон.

84 хв. Рібері шипами наступив на ногу Відаля. Пощастило французові, що суддя не помітив такого хамства. Дуже пощастило, а то не дограв б Франк.

"Баварія" "Ювентус": 2:0 Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ82 хв. Хід у відповідь Лихтштайнеру від Густаво. Ще одна симуляція і ще одна картка.

"Баварія" "Ювентус": 2:0 Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ77 хв. Ліхтштайнер показово "пірнув" в штрафній "Баварії" після дотику з Данте. "Гірчичник" за семуляцию.

"Баварія" "Ювентус": 2:0 Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ76 хв. Останню заміну робить Конте. Замість Пелузо вийшов Погба.

74 хв. Схоже, що оновлена атака "Ювентуса" надала сил італійцям. Останні декілька хвилин вони, можна так сказати, придавили суперника.

70 хв. Атака у відповідь "Ювентуса". Вучиніч віддав праворуч на Макизио, той повернув у центр штрафної на Відаля і той сильно пробив по воротах. Нойер виставив руки, від яких м'яч відлетів назад у поле.

"Баварія" "Ювентус": 2:0 Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ67 хв. Артуро Відаль, нарешті, отримав попередження. Зіграв рукою гравець "Юве".

"Баварія" "Ювентус": 2:0 Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ65 хв. Повністю змінює Конте склад своєї атаки. Замість Матрі і Квальярели вийшли Вучиніч і Джовінко.

"Баварія" "Ювентус": 2:0 Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ63 хв. Забиває другий гол "Баварія". Густаво пробив із-за штрафної, Буффон відбив, але прямо на ногу Манджукіча, який прийняв його, озирнувся і віддав на прибiгшого Мюллера, який вбив м'яч в порожні ворота.

59 хв. Рібері і Роббен закрутили комбінацію на лівому краю штрафного "Юве". В результаті, Франк спробував подати на дальню штангу, але там нікого не було.

"Баварія" "Ювентус": 2:0 Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ54 хв. Кьеліні в центрі поля ліктем пройшовся по голові Манджукіча.

52 хв. Ви знаєте, невеликі зміни в грі команлы з Туріну є. Набагато більше і активніше вони йдуть в відбір м'яча. Поки це не допомагає, але з часом, здається, це позначиться.

48 хв. Продовжується на полі та ж картина, що і в першому таймі. "Баварія" продовжує спокійно розігрувати м'яч на половині поля "Юве".

Дивимося другий тайм і чекаємо більшої активності від "Юве", а то такий футбол нудно дивитися.

Перерва.

45+1 хв. А ось і перший момент біля воріт Нойєра. Пірло подав з кутового, і дуже близький був "Ювентус" до голу - м'яч після удару головою пройшов у сантиметрах над поперечиною

"Баварія" "Ювентус": 2:0 Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ44 хв. Суддя тричі не свиснув фоли проти гравців "Баварії" і обурений Манджукіч відновив справедливість, пробивши по ногах Відаля. Перша жовта картка в матчі - швидше за саркастичну посмішку, ніж за фол.

39 хв. Пірло продовжує втілювати "Ювентус" в сьогоднішньому матчі. Отримав м'яч у центрі поля, пройшов кілька метрів, а потім його німці просто-напросто наздогнали і відібрали м'яч. І знову понеслися будувати свої ураганні атаки.

35 хв. За останні 4 хвилини "Баварія" 4 рази небезпечно пробила по воротах "Юве". А італійці продовжують "з язиком на плечі" бігати за реактивними атаками німців.

31 хв. Відаль дуже грубо зіграв на лівому фланзі проти Рібері. Суддя пробачив гравця "Юве" і не показав Артуро жовту картку. А ось Швайнштайгер спробував помститися за товариша і спробував закрутити м'яч в дальній верхній кут воріт Буффона. Але трохи йому не вистачило точності.

27 хв. Якийсь "неземний" рівень володіння м'ячем демонструє "Баварія". Фланги, центр поля, просто, "з'їдені" гравцями мюнхенської команди. Італійці навіть "видихнути" не можуть.

23 хв. Після недовгої активності після пропущеного м'яча на перших хвилинах матчу, "Ювентус" ніяк не може вийти з-під пресингу "Баварії". А той у них дуже високий і від цього дуже небезпечний.

19 хв. Роббен міг відзначитися. Рібері прострілив з правого флангу, Барцальї вибив, але несильно. М'яч прилетів до голландця, який смачно пробив. Але Буффон продемонстрував, чому його вважають одним з найкращих воротарів світу.

"Баварія" "Ювентус": 2:0 Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ16 хв. Кроос дуже невдало поставив ногу в боротьбі з Лихтштайнером. Потрібна заміна німцеві. Замість нього з'явився на полі Роббен.

12 хв. Почув нас Андреа і класно пробив зі штрафного по центру воріт. М'ячу не вистачило кількох сантиметрів, щоб влетіти в праву "дев'ятку" Нойєра.

9 хв. Від пропущеного гола навіть "чарівник" Пірло розгубився. Якщо навіть у нього не виходить віддавати небезпечні передачі, то туринці тимчасово приречені.

5 хв. "Юве" в шоці. Намагаються відійти від нього за допомогою атак. Але небезпечними їх назвати складно.

"Баварія" "Ювентус": 2:0 Стенограма онлайн трансляції матчу ЛЧ1 хв. Ну, нічого собі! Алаба зважився пробити з-за штрафної на 25 секунді матчу. М'яч полетів в самий кут воріт, до якого Буффон ну ніяк не міг дотягнутися.

Почався матч!

Добрий вечір, дорогі друзі. Ми починаємо трансляцію матчу Ліги Чемпіонів між "Баварією" та "Ювентусом".