Барселона - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу

Барселона - Реал. Завершився поєдинок в Барселоні, де "Барселона" приймала мадридський "Реал". Дивитися матч кубка Іспанії "Барселона" - "Реал" можна було на каналі "Футбол+", а РБК-Україна представляє вашій увазі стенограму онлайн трансляції поєдинку.

26 лютого, 22:00
Барселона "Камп Ноу"
Барселона - Реал, 1:3 (перший матч 1:1)

90+3 хв. Звучить фінальний свисток матчу. "Реал" заслужено обіграв "Барселону" на виїзді і вийшов у фінал Кубка Короля.

Барселона - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу89 хв. Гол престижу забиває "Барселона". Іньєста елегантно підсік м'яч в штрафну "Реала", звідки Альба кінчиком бутси переправив м'яч у ворота.

86 хв. Пепе почав першу на сьогодні бійку, впавши після поштовху когось з гравців каталонського клубу. Бійка закінчилася швидко - "Барса" дуже поспішає, щоб витрачати час на з'ясування відносин.

Барселона - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу83 хв. Ще заміна - Есьен замість Алонсо.

Барселона - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу80 хв. Заміна у "Реала": замість Озіла на поле вийшов Пепе.

78 хв. Лопес у фантастичному стрибку відбив удар Тельо в протихід. Зусилля голкіпера виявилися зайвими - Тельо був в офсайді.

Барселона - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу73 хв. Заміни і у "Барси": Тельо замість Педро, Алькантара замість Хаві.

Барселона - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу70 хв. Заміна у "Реала": Кальехон виходить замість Ігуаїна.

Барселона - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу67 хв. Кінець для "Барселони". Під час подачі кутового з правого флангу Варан стрибнув вище за всіх і головою відправив м'яч у праву дев'ятку воріт Пінто - 0:3.

63 хв. Тисне "Барса", при цьому тисне переконливо. Кілька разів атакуючі футболісти каталонців наносили удари здалеку, але жоден з них не досяг своєї мети - сьогодні захист "Реала" грає дуже надійно.

Барселона - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу58 хв. Заміна у "Барселони": Вілья замість Фабрегаса.

Барселона - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу57 хв. "Барса" занадто захопилася атаками, що негативно відбилося на перспективах каталонців у Кубку Іспанії. Рамос, виносячи м'яч в поле, абсолютно випадково знайшов забігаючого по лівому флангу Ді Марію. Дійшовши до штрафної "Барси", Ді Марія посадив на землю Пуйоля, який підсковзнувся намагаючись зреагувати на обманні рухи мадридця і потужно пробив по воротах - Пінто відбив м'яч прямо на набігаючого Роналду, який зробив театральну паузу і спокійно відправив м'яч у ворота "Барселони". 0:2 - шанси "Барси" на позитивний результат зустрічі виглядають дуже туманними.

53 хв. Піке був першим на підборі під час атаки "Барси" і потужно пробив по воротах Лопеса - воротар "Реала" відбив м'яч прямо на Фабрегаса, але удар останнього пройшов сильно вище воріт. Фабрегас вдруге втратив відмінний гольовий шанс.

50 хв. Коентрау увірвався у вільний простір в штрафній "Барси" по лівому флангу після пасу Алонсо і потужно пробив низом - прямо в Пінто.

46 хв. Почався другий тайм сьогоднішнього матчу. Команди почали другу половину зустрічі без замін.

45+1 хв. Лунає свисток на перерву. Альба, який лежав на траві, перед самим свистком грубо відповів Рамосу, який простягнув руку, щоб допомогти гравцю "Барси" піднятися.

43 хв. Подача кутового з лівого флангу атаки "Барселони" призвела до фолу в атаці у виконанні Піке - Жерар відверто завалив молодого Варана. Можна сказати, що гра заспокоїлася за останні хвилини, хоча грубості на футбольному полі менше не стало.

Барселона - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу40 хв. Пуйоль отримав жовту за грубий фол на Роналду на своїй половині поля.

Барселона - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу39 хв. Арбелоа отримав жовту за фол біля своєї штрафної. Стандарт виконував Мессі, проте його підступний удар низом пройшов у сантиметрах від лівої стійки воріт "Реала".

36 хв. Варан заблокував передачу Мессі, яка повинна була вивести Іньєсту один на один з Лопесом.

33 хв. Алвес віддавав потенційно небезпечний навіс в штрафну "Реала", але Лопес вчасно вийшов з воріт і перехопив м'яч, не дозволивши тому долетіти до Фабрегаса.

30 хв. Мессі з правого флангу класно скидав на лінію штрафної, де Фабрегас не влучив по м'ячу, намагаючись пробити по воротах Лопеса. Дуже хороший момент втратив Сеск, особливо з урахуванням того, що "Барселона" програє.

28 хв. Ігуаїн вийшов один на один з Пінто і пробив повз лівої стійки. Секундою раніше арбітр зафіксував офсайд.

23 хв. Кріштіану пробивав по воротах Пінто здалеку - сильно вище воріт.

20 хв. Команди починають грати грубо - в центрі поля дісталося Ді Марії, футболістам "Реала" довелося вибити м'яч в аут.

15 хв. Фабрегас малював неіснуючий пенальті, впавши в штрафній "Реала" від найменшого контакту з Вараном - суддя дав зрозуміти, що подібні падіння ні до чого не приведуть.

Барселона - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчуБарселона - Реал: Стенограма онлайн трансляції матчу12 хв. Піке у власній штрафній сфолив на Кріштіано, який втік в контратаку - суддя призначив пенальті. До м'яча підійшов сам потерпілий і з легкістю переграв Пінто, відправивши м'яч під ліву штангу - 0:1.

7 хв. Мессі пробив метрів з тридцяти, перебуваючи на лівому фланзі - Лопес зафіксував м'яч у правому від себе нижньому куті воріт.

5 хв. Ігуаїн вліз в положення поза грою під час небезпечної контратаки. Затримайся Гонсало на крок - було б дуже небезпечно.

2 хв. Педро прострілив з правого флангу в район воротарського майданчика, де Ліонель Мессі, прийнявши м'яч, розвернувся і низом пробив в дальній від Лопеса кут - удару аргентинця не вистачило сантиметрів для того, щоб стати голом.

1 хв. Почався матч в Барселоні. "Камп Ноу", природно, заповнений вщерть. Нагадуємо, "Барса" має невелику перевагу перед "Реалом" за рахунок забитого на виїзді гола.

Склади команд:

Барселона: Пінто, Алвес, Піке, Пуйоль, Альба, Бускетс, Хаві, Фабрегас, Педро, Мессі, Іньєста.
Реал: Лопес, Рамос, Варан, Арбелоа, Коентрау, Хедіра, Алонсо, Озіл, Ді Марія, Роналду, Ігуаїн.