Барселона - ПСЖ: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів

Барселона - ПСЖ. Здобувши результативну нічию в Парижі, Барселона створила для себе колосальну перевагу над сьогоднішнім суперником, що і допомогло каталонцям вийти в півфінал Ліги Чемпіонів. Дивитися матч Барселона - ПСЖ можна було на каналі Футбол, онлайн трансляція на нашому сайті почалася в 21:45.

10.04. 21:45
Барселона, Камп Ноу
Барселона - ПСЖ 1:1 (перший матч 2:2)

90+3 хв. Звучить фінальний свисток. Останні дві хвилини контролювали м'яч гравці ПСЖ, але небезпеки біля воріт Вальдеса так і не виникло.

Барселона - ПСЖ: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів89 хв. Жовта Бекхему за розмови з арбітром.

Барселона - ПСЖ: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів88 хв. ван дер Вілл вийшов на поле замість Жалле і відразу зіграв гостро, намагаючись пробити по воротах Вальдеса перебуваючи в штрафній Барси, але Бартра заблокував удар.

Барселона - ПСЖ: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів86 хв. Сілва отримав жовту за фол на Мессі, який міг тікати в контратаку.

Барселона - ПСЖ: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів85 хв. Заміна у Барси: Вілья пішов, Сонг вийшов.

Барселона - ПСЖ: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів84 хв. Бекхем з'являється на полі замість Вератті.

Барселона - ПСЖ: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів82 хв. Лавессі йде відпочивати, поступаючись місцем на полі Гамейро.

Барселона - ПСЖ: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів81 хв. Лавессі збив Альбу на половині поля Барселони, за що отримав гірчичник. Альба, перед яким намагався вибачитися Лавессі, просто відштовхнув гравця ПСЖ від себе.

79 хв. Ібра віддавав непогану передачу на Лавессі, той звільнився від опіки Піке, але арбітр зафіксував офсайд.

76 хв. Трохи заспокоїлася Барселона в останні хвилини, та і ПСЖ не особливо поспішає забивати другий м'яч. Затишшя перед бурею?

Барселона - ПСЖ: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів72 хв. Забиває Барса! Мессі накрутив захисника ПСЖ біля штрафної парижан і віддав на Вілью, який хитро скинув м'яч на Педро. Останній зряче пробив у дальній кут воріт Сірігу - голкіпер парижан не зміг відбити удар.

69 хв. Алекс головою скидав м'яч Ібрагімовичу, але того випередив Вальдес - дуже небезпечно було біля воріт Барси.

66 хв. Іньєста розстрілював ворота Сірігу, перебуваючи в центрі штрафної парижан, але голкіпер ПСЖ врятував свою команду, відбивши сильний удар низом.

Барселона - ПСЖ: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів63 хв. Заміна у Барси: Бартра і Мессі вийшли на поле замість Фабрегаса і Адріано.

61 хв. Альба віддавав простріл на Алвеша, який входив в штрафну ПСЖ по правому флангу, але Алвеш, який був абсолютно один, з вигідної позиції пробив по горобцях.

59 хв. Бускетс зрубив Вератті біля власного штрафного. Лукас класно пробив у дальній кут воріт Вальдеса, але кіпер Барси зумів відбити удар.

55 хв. Дещо розгубленою виглядає Барса. Немає гостроти в атаках у підопічних Віланови. Почав розминатися Мессі, мабуть тренерський штаб Барси готовий ризикувати здоров'ям свого геніального гравця.

Барселона - ПСЖ: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів50 хв. ПСЖ забиває!!! Ібра вивів Пасторе один на один з Вальдесом, Пасторе спокійно переграв голкіпера Барси, відправивши м'яч у ближній кут воріт. Зараз буде набагато веселіше!

47 хв. Іньєста подавав кутовий з лівого флангу атаки - захист ПСЖ зіграв надійно. Цікава статистика з'явилася на порталі УЄФА - у каталонців у першому таймі було тринадцять ударів, але при цьому ні один удар не прийшовся в ствір воріт Сірігу. Трохи дивна статистика, як для Барселони.

46 хв. Почався другий тайм у Барселоні. Чекаємо голів.

Перерва

45+1 хв. Лунає свисток на перерву. Незважаючи на перевагу у володінні м'ячем у Барселони (62% на 38%), гостріше в першому таймі були гравці ПСЖ.

Барселона - ПСЖ: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів43 хв. Адріано отримав жовту картку за грубий фол біля свого штрафного на Moурі. Удар зі стандарту у Ібрагімовича не вийшов - швед влучив прямо в стінку із захисників Барси.

40 хв. Пасторе виводив Ібрагімовича один на один з Вальдесом, але Вальдес був першим на м'ячі, та і офсайд був, хоча лайнсмен прапорець не підняв.

38 хв. Вілья, перебуваючи в штрафній парижан, прийняв пас від Іньєсти і потужно пробив - м'яч пролетів в п'яти метрах над поперечиною воріт Сірігу.

35 хв. Вілья непогано навішував з лівого флангу, але передача не знайшла адресата, хоча по ідеї хтось з атакуючих гравців Барси повинен був забігати у вільний простір в центрі штрафної ПСЖ.

34 хв. Лукас двічі подавав кутовий, але обидва рази грамотно зіграли гравці Барселони, не дозволивши парижанам потурбувати Вальдеса.

29 хв. Лукас, перебуваючи в правому куті воротарського майданчика Вальдеса, головою розстрілював володіння воротаря Барси після класного пасу від Ібрагімовича - Вальдес врятував свою команду, перевівши м'яч на кутовий.

28 хв. Пасторе виводив Жалле у вільний простір на правому фланзі, але арбітр зафіксував офсайд, зупинивши небезпечну атаку ПСЖ.

25 хв. Лавессі виходив один на один з Вальдесом, але під тиском Піке пробив так, що голкіпер Барселони зумів відбити удар.

23 хв. Альба не дозволив Ібрагімовичу прийняти довгу верхову передачу і вийти на побачення до Вальдеса.

20 хв. Моура отримав м'яч біля штрафного Барси і потужно пробив над правою дев'яткою воріт Вальдеса. Дивно, але гравця парижан ніхто із захисників Барси зустрічати не поспішав.

18 хв. Бускетс перехопив хороший пас Лавессі на Пасторе, тим самим не дозволивши гравцеві ПСЖ вийти на хорошу позицію для прострілу.

15 хв. Після передачі від Жалле, по ворітам Вальдеса пробивав Моура, але голкіпер зумів відбити потужний удар низом.

12 хв. Іньєста перехопив м'яч біля центру поля і відразу пробив по воротах - Сірігу занадто далеко вийшов, але удару гравця Барселони не вистачило точності.

9 хв. Іньєста отримав м'яч на лінії штрафного ПСЖ і в дотик пробив, але на шляху м'яча став Жалле, перевівши м'яч на кутовий. Кутовий не привів до небезпеки біля воріт Сірігу.

6 хв. Після помилки захисників Барселони Лавессі вибігав один на один з Вальдесом, але сам втратив момент, не зумівши як слід обробити м'яч.

3 хв. Фабрегас заробив небезпечний штрафний у метрах сімнадцяти від воріт ПСЖ. Хаві приголомшливо пробив, але м'яч пролетів в лічених сантиметрах від лівої стійки воріт Сірігу.

1 хв. Добрий вечір, шановні читачі! Почався матч в Барселоні. Чекаємо цікавої гри!

Барселона: Вальдес, Алвеш, Піке, Піке, Альба, Адріано, Фабрегас, Хаві, Іньєста, Мессі, Вілья, Педро
ПСЖ: Сірігу, Сілва, Алекс, Максвел, Жалле, Вератті, Пасторе, Мотта, Лукас, Лавессі, Ібрагімовіч