Барселона - ПСЖ: Каталонці розписалися у своїй безпорадності без Мессі

Барселона - ПСЖ.. Ліонель Мессі з'явився лише на 62-й хвилині матчу проти "Парі Сен-Жермен" - тренерський штаб "Барселони", як і очікувалося, не став ризикувати своїм лідером і залишив аргентинця в запасі, оскільки напередодні матчу лікарі попередили, що Мессі, вийшовши на поле, може отримати рецидив травми підколінного сухожилля.

Вихід Мессі підігнав "Барселону", і незабаром Педро зрівняв рахунок - до моменту виходу аргентинця на полі парижани вели з рахунком 1:0 після гола Хав'єра Пасторе. Гольову атаку почав саме Мессі, який обіграв двох захисників перед штрафною і віддав пас на Вілью. Той сам не зумів пробити, але м'яч від нього потрапив до Педро, який вдарив точно.

Цей матч став дуже яскравою ілюстрацією того, наскільки каталонці залежать від Мессі. Той провів не найвидатніший матч, але однієї його присутності на полі було достатньо, щоб "Барса" заграла по-іншому. І дуже добре було видно, наскільки господарі готові захищати свого лідера від найменших на нього посягань - після будь-якого фолу проти аргентинця його партнери кидалися на його захист так, як, мабуть, і Уєйна Гретцкі в НХЛ не захищали. Схожим чином у збірній Аргентини завжди захищали Марадону, якому діставалося по ногах у кожному матчі.

Загальному настрою піддався навіть арбітр зустрічі Бьорн Кейперс, який показав попередження Тьяго Сільві, хоча фол того був не грубим і вже точно капітан парижан спочатку зіграв в м'яч, а лише потім зачепив ногу аргентинця.

Кожен представник "Барселони", який давав коментар після гри, говорив про те, що саме вихід Мессі вирішив результат зустрічі - не було жодної людини, яка не згадала би ім'я Ліонеля. Навіть Карло Анчелотті присвятив йому пару слів на прес-конференції. Судячи з усього, "Барселона" і справді не може обходитися без свого маленького генія, як би він не грав.

"Барселона", до речі, встановила рекорд Ліги чемпіонів - в шостий раз поспіль каталонський клуб вийшов у півфінал турніру.

Захисник "Барселони" Жерар Піке:

За останні кілька років наша команда довела свою силу. Ми заслужили місце в півфіналі. У першому матчі "ПСЖ" зрівняв рахунок на останній хвилині, але ми заслуговували більшого.

Мессі - найкращий гравець на планеті. Не має значення, що він був трохи травмований, він все одно може все змінити. Розуміли, що його присутність на полі має величезне значення. На ньому будується наша гра. Він може віддати пас, може забити, він уміє все. Його внесок неоціненний.

Нападаючий "Барселони" Давид Вілья:

Ми дуже раді, що знову вийшли в півфінал. Довелося добре попрацювати. Контратаки "ПСЖ" доставляли нам масу неприємностей. Ми знали, що парижани з першої хвилини будуть грати на високому рівні, і до перерви нам довелося туго. Втрачали м'яч там, де звичайно цього не робимо. Мессі - найкращий гравець у світі, одніїю своєю появою на полі він змінив всю гру. Ми дуже цінуємо його внесок. З ким ми нам не довелося грати далі, буде складно.

Нападаючий "Барселони" Педро:

Ліонель Мессі для нашої команди має величезне значення. Після виходу на заміну він зробив дуже багато, став каталізатором. Після цього наша гра змінилася, і за це треба дякувати Мессі. Ім'я суперника по півфіналу не грає ніякої ролі, оскільки з будь-якою з решти команд грати буде дуже важко.