Барселона - Мілан: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів

Матч Ліги Чемпіонів Барселона - Мілан завершився. Зустріч двох суперклубів була неймовірно цікавою - Барселона зуміла компенсувати відставання від Мілана в два м'ячі. Матч Барселона - Мілан можна було дивитися на каналі 2+2, онлайн трансляція на нашому сайті почалася о 21:40.

12 березня, 21:45
Барселона "Камп Ноу"
Барселона - Мілан 4:0 (перший матч 0:2)

Звучить фінальний свисток! Спасибі що були з нами!

Барселона - Мілан: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів90+2 хв. Мессі, перехопивши м'яч, віддав на Санчеса, який, у свою чергу, перевів м'яч на протилежний фланг. Туди забігав Альба, який вийшовши один на один з воротарем спокійно переграв Аббьяті - 4:0.

Три хвилини додав арбітр.

88 хв. Кутовий з правого флангу у виконанні Барселони привів до удару Мессі, але удар аргентинця заблокували захисники Мілана.

Барселона - Мілан: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів84 хв. Заміна у Барси: Адріано вийшов замість Педро.

82 хв. Кіркіч обіграв Піке і класно прострілив на Робіньо з лівого флангу - Робіньо зумів пробити, але на шляху м'яча став Пуйоль. Якби не захисник Барси, рахунок міг стати 3:1.

Барселона - Мілан: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів78 хв. Мабуть пошкодження отримав Маскерано: Пуйоль вийшов на поле замість захисника Барси.

Барселона - Мілан: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів76 хв. Заміна у Мілана: Кіркіч вийшов замість Фламіні.

Барселона - Мілан: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів75 хв. Вілья йде з поля, Санчес виходить замість Давіда.

73 хв. Мессі заробив штрафний у метрах 18-и від воріт Мілана. Сам Ліонель пробивав, але його удар прийшовся в стінку.

68 хв. Боатенг прострілив з правого флангу - Абате намагався переправити м'яч у ворота п'ятою, але на шляху м'яча став Піке. Мілан починає атакувати небезпечніше.

63 хв. Подача Мессі зі штрафного знайшла Вілью в штрафній Мілана біля лицьової лінії, проте простріл у Давида не вийшов - Констан виніс м'яч в поле.

Барселона - Мілан: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів60 хв. Останні хвилини Барселона контролювала м'яч, не даючи Мілану відійти від своєї штрафної. Мілан провів заміни: замість Амброзіні і Ньянга вийшов Робіньо і Мунтарі.

Барселона - Мілан: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів56 хв. Вілья, перебуваючи на правому куті штрафної Мілана, отримав передачу від Хаві і зробивши пару кроків класно пробив в дальній кут воріт Аббьяті - 3:0!

Барселона - Мілан: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів54 хв. Мексес отримав жовту за небезпечний підкат на чужій половині поля.

А в паралельному матчі Ліги Чемпіонів Галатасарай на виїзді веде з рахунком 2:1.

51 хв. Мілан міг вийти в контратаку три на три, але Ньянг не зміг зупинити м'яч після класної діагоналі від Боатенга.

48 хв. Констан обрізав команду, віддавши м'яч Мессі в центрі поля. Ліонель втік у відрив, але його удар з лівого кута штрафної Мілана зміг відбити Абб'яті.

46 хв. Почався другий тайм. Найцікавіше тільки починається! М'яч в гру ввели гравці Барси.

Володіння м'ячем в першому таймі: 72 на 28 на користь Барселони. За ударами в ствір воріт Барса теж попереду - 4 проти 2.

Перерва

Барселона - Мілан: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів45+1 хв. Жовта для Фламіні за зрив контратаки - гравець Мілана збив в центрі поля Педро. Через пів хвилини пролунав свисток на перерву.

Барселона - Мілан: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів42 хв. Педро в грубому підкаті скосив Абате - жовта для гравця Барси.

Барселона - Мілан: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів40 хв. Не забиваєш ти - забивають тобі. Іньєста віддав на Мессі, який метрів з вісімнадцяти пробив низом в лівий від Аббьяті кут воріт - 2:0, нічия за результатами двох матчів.

38 хв. Захисники Барселони не зрозуміли один одного і дозволили Ньянгу підхопити м'яч у центрі поля і вибігти один на один з Вальдесом - Ньянг пробивав з лінії штрафної, м'яч потрапив в ліву штангу.

34 хв. Мексес класним пасом вивів Шаараві в контратаку, але Стефан наздогнав м'яч вже біля лицьової лінії і удар з гострого кута вийшов дуже простим для Вальдеса.

30 хв. Ньянг навішував з правого флангу - Ель-Шаараві спробував виконати удар "ножицями", але удар у форварда Мілана не вийшов.

27 хв. Мілан перейшов в позиційну атаку, проте Монтоліво не зміг віддати точний пас на набігаючого в штрафну Боатенга - Барселона вийшла в чергову атаку.

Барселона - Мілан: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів23 хв. Боатенг отримав жовту картку за фол в центрі поля проти Хаві.

22 хв. Останні хвилини Мілан не може вийти зі своєї половини поля. Єдине питання, яке виникає - чи вистачить Барселони на гру в такому темпі до кінця першого тайму.

18 хв. Констан виграв верхову боротьбу у своїй штрафній після кутового від Хаві. Неймовірний тиск Барселони на ворота Мілана останніх хвилин може закінчитися плачевно для італійців.

15 хв. Ньянг заробив кутовий з правого флангу, але подача Ель-Шаараві не вийшла небезпечною.

12 хв. Мессі головою скинув м'яч на Іньєсту, який перебуваючи на лінії штрафної зльоту пробивав в ліву дев'ятку воріт Мілана, однак Аббьяті зумів відбити удар - неймовірний сейв від воротаря італійського клубу.

8 хв. Ель-Шаараві перебуваючи в штрафній пробивав по воротах Вальдеса з під Маскерано - удар не вдався, воротар без проблем взяв м'яч у руки.

Арбітром сьогоднішньої зустрічі є добре відомий українському вболівальнику Віктор Кашшаі. Сподіваємося, сьогодні обійдеться без сюрпризів від судді.

Барселона - Мілан: Стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів5 хв. Мессі!!! Отримавши м'яч біля штрафної Мілана, Ліонель прекрасним ударом поклав м'яч у ліву дев'ятку воріт Аббьяті. Ось так початок!

2 хв. Барселона, природно, намагається взяти гру під свій контроль, контролюючи м'яч у центрі поля, але не підходячи до штрафної Мілана - італійці грають досить компактно.

1 хв. Добрий вечір, шановні читачі! Переповнений Камп Ноу зі стартового свистка почав гнати своїх кумирів вперед - Барселона і Мілан почали битву за вихід у наступний раунд плей-офф.

Барселона: Вальдес, Алвес, Піке, Маскерано, Альба, Хаві, Іньєста, Мессі, Вілья, Мессі, Педро
Мілан: Аббьяті, Мексес, Сапата, Абате, Боатенг, Фламіні, Монтоліво, Констан, Амброзіні, Ньянг, Ель-Шаараві