ru ua

Барселона - Баварія: Слова перед матчем

Автор: RBC.UA
Завдання перед "Барсою" стоїть архіскладне, але, за словами Віланови, каталонці в силах здійснити неможливе. Тим часом Юпп Хайнкес наполягав на тому, що синьо-гранатові залишаються найсильнішим клубом планети.

Завдання перед "Барсою" стоїть архіскладне, але, за словами Віланови, каталонці в силах здійснити неможливе. Тим часом Юпп Хайнкес наполягав на тому, що синьо-гранатові залишаються найсильнішим клубом планети.

Головний тренер "Барселони" Тіто Віланова:

"Треба не тільки забивати, але і показувати хороший футбол. Очевидно, що ми не можемо собі дозволити пропускати, оскільки в цьому випадку наше завдання стане набагато складніше. Футболісти розуміють, який складний матч їх чекає. Ми - "Барселона", а тому не можна думати, що все вже скінчено. Навіть якщо ми не вийдемо у фінал, покинути турнір ми повинні з високо піднятою головою. Треба битися до самого кінця, щоб нами пишалися вболівальники.

Читайте також: Барселона - Баварія: Онлайн трансляція матчу Ліги Чемпіонів

Ми не можемо собі дозволити кинути всі сили в атаку. Потрібно забивати, але при цьому продемонструвати якісний футбол. Необхідно залишатися самими собою і постаратися зіграти краще "Баварії", а гол на початку матчу завжди спрощує ситуацію. Нам потрібна допомога вболівальників. "Баварію" здорово підтримували, і це їй, без сумніву, допомогло. Але ми не можемо щоразу просити допомоги вболівальників. Ми повинні платити їм за відданість.

Знаємо, як важливий Мессі, особливо коли справа стосується голів. Чим краще він буде грати, тим краще для команди. Але ми не можемо покладати всю відповідальність на його плечі, інші гравці повинні йому допомогти. Очевидно, завтра Мессі повинен сказати своє вагоме слово.

Якщо і є команда, яка здатна доставити суперникові проблеми, то це "Барселона". Якщо ж в результаті ми поступимося, то битися все одно потрібно до самого кінця. Як ми і робили в минулі роки".

Головний тренер "Баварії" Юпп Хайнкес:

"Повинен сказати, що "Барселона" залишається кращою командою світу, і ми готуємося до матчу відповідно. На "Камп Ноу" господарі здатні творити дива, але ми повинні уникнути подібного сценарію. Спробуємо зіграти в тому ж стилі, що і в Мюнхені - в атакуючий футбол з прицілом на голи. Подивимося, чи спрацює.

Думати про негативний сценарій не можна. У нас є повна ясність з приводу того, як ми маємо намір зіграти. Деталі донесу вже до гравців. Я оптиміст, ніколи не думаю про погане і цілком вірю в свою команду. Футболісти викладуться по повній, усіма ними рухає бажання вийти у фінал. Ми хочемо довести, що матч в Мюнхені не був випадковістю.

"Барселона" грає на такому високому рівні вже багато років. Вона показує футбол світового класу, а в її складі є такий гравець, як Ліонель Мессі. Зараз її очолює новий тренер, і це фантастичний клуб, який демонструє неймовірний футбол. Мессі - найкращий в світі, його талант унікальний з урахуванням його поведінки як на полі, так і поза його. Зараз він почуває себе краще, ніж тиждень тому в Мюнхені, так що нам доведеться складніше.

В моїй команді вистачає футболістів, які пограли в різних містах і на різних стадіонах, але те, що чекає нас на "Камп Ноу", буде вищою мірою видовищним".