Б.Медофф сховав до арешту 9 млрд дол. у своїх знайомих

Вівторок 22 червня 2010 14:42
Автор: RBC.UA
Творець найбільшої в історії фінансової піраміди Бернард Медофф перед своїм арештом встиг заховати 9 млрд дол. із загального обсягу викрадених у своїх вкладників коштів. Як стало відомо, фінансист направив їх трьом своїм знайомим.

Творець найбільшої в історії фінансової піраміди Бернард Медофф перед своїм арештом встиг заховати 9 млрд дол. із загального обсягу викрадених у своїх вкладників коштів. Як стало відомо, фінансист направив їх трьом своїм знайомим, передає РБК з посиланням на телеканал Fox News.

Інформація про мільярди, здавалося б, безповоротно втрачені, спливла сьогодні в пресі завдяки одному з ув'язнених в'язниці штату Північна Кароліна, де 72-річний Б.Медофф відбуває свій тюремний термін. За його словами, Б.Медофф особисто розповів йому про заховані кошти.

Крім того, засуджений на 150 років в'язниці американець повідав сусіду по камері, що імена трьох одержувачів 9 млрд дол. також відомі одному з його спільників Френку Ді Паскалі, визнаному в 2009 р. винним в інкримінованих злочинах. За словами самого Б.Медоффа, Ф.Ді Паскалі може скористатися цією інформацією для "укладання угоди" з владою та отримання меншого тюремного терміну.

Однак незважаючи на те, що сусід по камері Ф.Медоффа вказує на близькі дружні відносини афериста з власниками вкрадених 9 млрд дол., їх імена усе ще залишаються невідомими.

Нагадаємо, що в грудні 2008 р. в США була викрита найбільша в історії фінансова піраміда, яку створив і очолив Б.Медофф - колишній голова ради директорів біржі NASDAQ і засновник інвестиційної компанії Bernard L. Madoff Investment Securities. Піраміда Б.Медоффа функціонувала не менше 20 років, а втрати інвесторів від шахрайства оцінюються в 50 млрд дол. У ході судового процесу Б.Медофф визнав себе винним і покаявся перед постраждалими від нього вкладниками.

Б.Медофф почав відбувати 150-річний термін в американській в'язниці 14 липня 2009 р. Навіть якщо аферист, що став легендарним, буде належно поводитися у в'язниці, достроково вийти на волю він зможе лише в 2139 р., коли йому виповниться 201 рік.

Раніше суд вирішив конфіскувати майно Б.Медоффа на 170 млрд дол.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся