ua ru

Б.Колесніков: В Криму до 2015 р. планується створити курорт міжнародного рівня

Автор: RBC.UA
На Західному узбережжі Криму до 2014-2015 років планується створити курорт міжнародного рівня. Про це повідомив віце-прем'єр - міністр інфраструктури Україні Борис Колесніков.

На Західному узбережжі Криму до 2014-2015 років планується створити курорт міжнародного рівня. Про це повідомив віце-прем'єр - міністр інфраструктури Україні Борис Колесніков під час робочої поїздки по Західному Криму 18 квітня, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми вивчили уважно південне узбережжя, земля там розтягнена, проблемно створювати великі проекти. Тут, на західному узбережжі, ми хочемо створити проект, якщо проводити аналогії, то це ближче до Анталії. Проект на сто готелів, на кілька тисяч гектар, з розважальною зоною, міжнародним аеропортом", - зазначив Б.Колесніков.

Він зазначив, що завдання цього проекту - збільшення за 10 років кількості відпочиваючих у Криму з 6 до 20 млн осіб.

За словами віце-прем'єра, для цього Міністерство інфраструктури спільно з кримським урядом із залученням іноземних фахівців розробить майстер-план. "Проведемо мережі, побудуємо новий міжнародний аеропорт, готельний і розважальний комплекси", - сказав Б.Колесніков. При цьому віце-прем'єр пообіцяв, що інвестори отримають податкові преференції.

Б.Колесніков підкреслив, що Україна до закінчення чемпіонату Європи - Євро-2012, поки не виконає всі зобов'язання, не зможе вкладати кошти в даний проект.

Нагадаємо, 22 березня ц.р. заступник голови ради міністрів - міністр курортів і туризму Криму Георгій Псарьов повідомив, що у рамках підготовки до курортного сезону 2011 р. у розвиток готелів і здравниць Криму було інвестовано більше 500 млн грн, що на 40% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

"До початку цього курортного сезону ми вже бачимо внутрішнє реінвестування у власний розвиток у кримських готелях і пансіонатах. Бізнес інвестував за час підготовки до курортного сезону понад півмільярда гривень. Це сталося, зокрема, завдяки збільшенню прибутку за рахунок зростання кількості туристів, які відпочили за путівками", - пояснив Г.Псарьов.
Відзначимо, усього в Криму нараховується більше 600 санаторно-курортних і оздоровчих установ, понад 2000 готелів і міні-пансіонатів.