Азаров нормально ставиться до призначення першим віце-прем'єром Сергія Арбузова (відео)

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що нормально ставиться до призначення екс-голови НБУ Сергія Арбузова першим віце-прем'єр-міністром.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що нормально ставиться до призначення екс-голови НБУ Сергія Арбузова першим віце-прем'єр-міністром. Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу "Україна".

"Працюючи на цій посаді, природно, якщо ти хочеш, значить, ти ростеш. Якщо ти не хочеш - значить, ти відходиш. В нікуди. Так що з цього поста можна або вгору, або вниз йти. І я абсолютно нормально до цього ставлюся , що Сергій Геннадійович Арбузов - перший віце-прем'єр-міністр, і поганий той перший віце-прем'єр-міністр, який не хоче стати прем'єр-міністром ... Я буду зі свого боку робити все, щоб у нього виходило на його місці ", - заявив Азаров.

Читайте також: Хто і за що відповідатиме в новому уряді (фото)

Екс-голова Нацбанку України Сергій Арбузов у ​​понеділок був призначений першим віце-прем'єр-міністром у новому Кабінеті Сергія Арбузова. У Кабміні це особистість нова, хоча українці вже з ним знайомі через численну рекламу на вулицях міст. Екс-глава Нацбанку Сергій Арбузов міг стати і прем'єр-міністром, його кандидатура обговорювалася в верхах.

Арбузов народився в Донецьку. Його вважають близьким другом Віктора Януковича-молодшого. Фінансист, кандидат економічних наук.

Читайте також: Нові обличчя в уряді (фото)

23 грудня 2010 р. несподівано очолив Національний банк України. До цього чотири місяці був замом Володимира Стельмаха. Ще раніше обіймав посаду голови правління Українського Бізнес Банку. Цікаво, що в 2005 році Арбузов став членом партії "Наша Україна", зараз нібито позапартійний.

З призначенням Арбузова, як відзначають експерти, економічна політика Кабміну буде повністю підкорятися Президентові. У Партії регіонів пояснюють такі кроки Віктора Януковича бажанням підвищити якість фіскального адміністрування, а також мінімізувати ухилення від сплати податків і мит.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top