ua en ru

Австралійські двірники випадково зафарбували малюнок знаменитого Бенксі

Автор: RBC.UA
Двірники Мельбурна під час своєї роботи випадково зафарбували малюнок знаменитого вуличного художника Бенксі (Banksy), розташований на стіні однієї з будівель.

Двірники Мельбурна під час своєї роботи випадково зафарбували малюнок знаменитого вуличного художника Бенксі (Banksy), розташований на стіні однієї з будівель, повідомляє РБК з посиланням на The Telegraph.

Зображення щура, що спускається на парашуті, було єдиним, що залишилося в Австралії малюнком знаменитого британського художника. Інший його малюнок вандали зафарбували в 2008 р. Проте двірники, за їх словами, зафарбували картинку, не знаючи, що це був твір вуличного мистецтва.

Малюнок розміром А4 було нанесено в 2003 р. над входом до старовинного вуличного театру Рассела. "Наші прибиральники були проінструктовані очистити стіну в рамках своїх звичайних щоденних обов'язків", - розповів голова міста.

Як пояснив чиновник, картинці, розміщеній за територією, де дозволено графіті, вдалося проіснувати до недавнього часу, тому що влада була в курсі, що вона була створена Бенксі. "Будучи центром вуличної культури Австралії, ми добре знайомі з роботами Бенксі і в минулому, щоб зберегти їх, зробили для них виняток", - додав градоначальник.

Як повідомляється, втрату малюнку з гіркотою сприйняли місцеві бізнесмени та шанувальники вуличної культури. Роботи Бенксі - найталановитішого, провокаційного і загадкового майстра графіті - оцінюються в сотні і навіть тисячі доларів. Серед прихильників його таланту числяться голлівудські актори Бред Пітт і Анджеліна Джолі.