Австралійська влада хоче оштрафувати Apple за недобросовісну рекламу iPad 3

Комісія з конкуренції та захисту прав споживачів Австралії оголосила про намір судитися з компанією Apple, яка, на думку регулятора, вводить своїх покупців в оману, стверджуючи в рекламі нової моделі iPad про підтримку стільникових мереж 4G.

Комісія з конкуренції та захисту прав споживачів Австралії оголосила про намір судитися з компанією Apple, яка, на думку регулятора, вводить своїх покупців в оману, стверджуючи в рекламі нової моделі iPad про підтримку стільникових мереж 4G, передає ВВС.

У комісії стверджують, що Apple, рекламуючи iPad 3, використовувала фразу "iPad з WiFi + 4G". "Це вводить покупців в оману, оскільки створює у них враження, що пристрій за допомогою SIM-картки можна підключити до стільникових мереж 4G, а це насправді не так", - йдеться в заяві регулятора.

Тому відомство подало скаргу на Apple у федеральний суд в Мельбурні. Комісія має намір вимагати від Apple припинення продажів нового планшетника, виплати штрафу, внесення змін до тексту реклами, а також відшкодування збитків покупцям.

Судові слухання по цій справі, ймовірно, пройдуть після Великодня, який протестанти і католики відсвяткують 8 квітня.

У свою чергу, адвокати корпорації обіцяють, що виступлять із заявою, що уточнює технічні властивості пристрою. При цьому вони категорично заперечують, що компанія вводила в оману покупців.

Зокрема, на попередніх слуханнях адвокат компанії Пол Анастасіу зазначив, що Apple ніколи не стверджувала, ніби пристрій буде повноцінно працювати в Австралії, де тільки одна телекомунікаційна компанія - Telstra - підтримує мережі мобільного зв'язку четвертого покоління. На сайті Apple також повідомляється, що мережі 4G підтримуються лише кількома операторами стільникового зв'язку в США і Канаді.

Нагадаємо, продажі iPad 3 почалися 16 березня в десяти країнах і викликали чималий ажіотаж: за три дні було продано близько трьох мільйонів цих пристроїв.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top