ru ua

Австралія: Корова збила туристичний поїзд «Ган»

Автор: RBC.UA
Всесвітньовідомий туристичний поїзд "Ган" (The Ghan) зійшов з рейок на півночі Австралії після зіткнення з коровою, передає інформагентство Associated Press.

Всесвітньовідомий туристичний поїзд "Ган" (The Ghan) зійшов з рейок на півночі Австралії після зіткнення з коровою, передає інформагентство Associated Press.

Інцидент відбувся 18 жовтня. З пасажирів ніхто не постраждав, проте корова загинула. Тим часом достовірно не відомо, яка саме тварина зіткнулася з поїздом, повідомили журналістам представники поліції телерадіокомпанії Australian Broadcasting Corporation. Деякі очевидці стверджують, що це був "величезний бик", тоді як керівництво залізниці спочатку говорило про верблюда.
За декілька годин після події, пошкоджений локомотив замінили на інший. Вагони в зіткненні пошкоджень не отримали, і поїзд продовжив подорож.

Поїзд "Ган" (скорочення від попередньої назви "Афганський експрес") проходить через весь австралійський континент від Дарвіна через Аліс-Спрінгс в Аделаїду. Поїздка завдовжки майже три тис. км триває 48 годин. Поїзд вперше пройшов цим маршрутом 1878 р. Періодично на маршруті відбуваються різні події. Наприклад, в 2002 р. "Ган" врізався в шкільний автобус, внаслідок чого чотири пасажири автобуса загинули. У 2006 р. поїзд зіткнувся з вантажівкою, що привело до сходу з рейок семи з 11 вагонів.

Минулого року в Україні також стався інцидент за участі корів. Тоді на виїзді з Краматорська у напрямі Дружковки автобус «Ікарус» збив жінку, яка переводила через дорогу своїх корів . Автобус повертався до Донецька з Харкова. Водій автобуса помітив у тумані силуети тварин і людини, що стояли на узбіччі. Несподівано корови вибігли на проїжджу частину, а власниця, намагаючись утримати їх, услід за ними. Спроба водія зманеврувати призвела до того, що автобус занесло. Після удару об бордюр і зіткнення з тваринами автобус, зробивши два обороти, зупинився на розділовій смузі. Ні водій, ні пасажири, не постраждали, а у 55- літньої господарки корів травми виявилися несумісними з життям. Також в результаті зіткнення загинули і дві корови.