Аварія на шахті в Кемерово: є загиблі

У результаті аварії на найбільшій в Росії вугільній шахті "Распадская" в Кемеровській області принаймні 12 людей загинули і доля понад 80 залишається невідомою.

У результаті аварії на найбільшій в Росії вугільній шахті "Распадская" в Кемеровській області принаймні 12 людей загинули і доля понад 80 залишається невідомою, передає ВВС.

У ніч з суботи на неділю в шахті прогриміли два вибухи - вибухнув метан. У момент першого вибуху під землею знаходилося більше 350 осіб. Більшу частину з них вдалося вивести на поверхню.

Через деякий час після того, як в шахту спустилися рятувальники, стався другий вибух. Після цього роботи були припинені і до цього моменту не поновлювалися.

За словами начальника прес-служби Головного управління МНС РФ по Кемеровській області Валерія Корчагіна, пошуково-рятувальні роботи не розпочато через підвищену концентрації метану і, як наслідок, загрозу нових вибухів. У шахті проводиться провітрювання. За уточненими даними, в результаті другого вибуху частково зруйновані адміністративне і будівлі, що будується на території шахти, що обрушилися конструкції вже розібрані.

Губернатор Кемеровської області Аман Тулєєв повідомив, що рятувальні роботи відновляться, коли газ на шахті розвіється.
Адміністрація області заявляє, що під землею залишаються 83 людини, з них 64 - шахтарі, 19 - рятувальники.

Повідомляється також, що фахівці, що працюють на місці аварії, беруть проби рудничної атмосфери в шахті, розраховують об'єми повітря, які необхідно подати у виробки.

Спочатку в міську лікарню Міжреченська було доставлено 53 гірники, що постраждали під час вибуху на шахті, стан восьми з них розцінюється як важкий.

Шість чоловік відпущено додому після перегляду. Кілька шахтарів раніше самостійно вибратися з шахти тепер звертаються до лікарні, відчувши нездужання, повідомили в адміністрації лікарні. Четверо постраждалих відправлені в Новокузнецьку лікарні № 1, 29. Шість чоловік доставлено в Ленінськ-Кузнецький Центр охорони здоров'я шахтарів, і одна людина - в Прокоп'євськ.

Шахта "Распадская" вважається однією з найбільших у Росії, вона виробляє близько восьми мільйонів тонн вугілля щорічно.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся