Атака на інтернет-торгівлю: Перевірки дійшли до Sokol.ua

В інтернет-магазині Sokol.ua проводиться обшук. Про це РБК-Україна повідомило джерело.

В інтернет-магазині Sokol.ua проводиться обшук. Про це РБК-Україна повідомило джерело.

Як стало відомо, в даний момент проводиться вилучення документів в офісі магазину. За інформацією джерела, обшук проводиться в рамках розслідування кримінальної справи про шахрайство.

Крім того, як повідомили РБК-Україна в центральному управлінні Податкової служби України і ДПС в Києві, їх співробітників на обшуку в офісі Sokol.ua немає. У МВС повідомили, що не володіють інформацією про обшуки.

На сайті магазину повідомлялося, що сьогодні, 20 квітня, центральний магазин на Русанівській набережній, 20 почне роботу з 14:00 з технічних причин.

Sokol.ua - один з найбільш популярних інтернет-магазинів комп'ютерної техніки та комплектуючих на українському ринку. Магазин було відкрито у 2002 р.

Sokol.ua став другим за два дні інтернет магазином, в який правоохоронні і податкові органи прийшли з перевіркою. Вчора Державна податкова служба в Києві провела обшуки в офісах і на складах Rozetka.ua.

Справу проти Rozetka.ua було порушено за результатами двох перевірок: одна проводилася в кінці жовтня 2011 р., а друга наприкінці березня 2012 р. В ході перевірок було з'ясовано, що посадові особи підприємства шляхом оформлення безтоварних операцій від підприємств з ознаками фіктивності ухилилися від сплати податку на додану вартість на загальну суму понад 7 млн грн.

За матеріалами співробітників податкової міліції на підставі акта перевірки порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 212 (покарання від 5 до 10 років) КК стосовно директора ТОВ "Розетка УА".

Як повідомлялося раніше, за підрахунками Forbes-Україна, в 2010 р. оборот Rozetka.ua при щоденній відвідуваності в 75 тис. користувачів міг перевищити 60 млн дол. За прогнозами на 2011 р. очікувалося, що оборот компанії може скласти 100 млн дол. Також зазначалося, що річний рекламний бюджет компанії оцінюється в 2-2, 5 млн дол. Також варто відзначити, що згідно з дослідженням ринку електронної комерції в Україні, проведеного "Gemius Україна", найбільш відомим інтернет магазином в країні є Rozetka.UA - 23% опитаних знають бренд.

Нагадаємо, 31 січня 2012 р. перестав працювати найбільший український сервіс зберігання інформації ex.ua. Пізніше повідомлялося, що МВС вилучили близько 200 серверів.

Після закриття сайту відбулися DDoS атаки-на офіційні сайти органів влади - сайти Президента, МВС, СБУ та ін., що на той момент було, нібито, пов'язано з проблемами, які виникли у ресурсу ex.ua. Надалі домен ex.ua був розблокований.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся