Apple представила iOS 7: огляд новинки (фото, відео)

Apple представила нову операційну систему для мобільних і стаціонарних пристроїв iOS 7.

Apple представила нову операційну систему для мобільних і стаціонарних пристроїв iOS 7.

"Мобільна" операційна система iOS 7 тепер може реагувати на нахили апарату (раніше подібна функція була реалізована одним з конкурентів - Samsung). Зміни були внесені і в ядро ​​програмного забезпечення - воно саме стало відстежувати частоту використання додатків, що дозволяє прискорити роботу пристрою. Програма голосового управління Siri "навчилася" говорити різними голосами.

Фотогалерея "Apple iOS 7"

У iOS 7 змінений і інтерфейс операційної системи: іконки додатків стали більш "плоскими", змінилися шрифт і шпалери. У додатку "Погода" з'явилася анімація. Доопрацьовані також програми "Календар", "Повідомлення", "Пошта", "Фото" та "Ігровий центр".

Оновився і браузер Safari. У браузері з'явилися інструменти "батьківського контролю", поле "розумного пошуку" і новий режим перегляду вкладок і закладок.

Читайте також: Apple представила інтернет-радіо (фото)

Пристрої на базі iOS будуть підтримувати AirDrop - технологію бездротового обміну файлами по мережі Wi-Fi, яка раніше працювала тільки на комп'ютерах Mac. AirDrop зможуть використовувати власники iPhone 5, iPad четвертого покоління, iPad mini і iPod touch п'ятого покоління.

Над інтерфейсом iOS 7 працював головний дизайнер Apple Джонатан Ів. Він був одним із супротивників елементів дизайну, які нагадують реальні об'єкти. Інтерфейс попередніх версій iOS багато в чому побудований на таких елементах - наприклад, "дерев'яна" книжкова полиця в iBooks, об'ємні "блискучі" іконки штатних програм, затвор фотокамери.

Читайте також: Apple представила оновлені версії Macbook і стаціонарний пк Mac Pro (фото)

"Платформа iOS 7 - найбільша зміна в iOS з моменту появи першого iPhone", - заявив керівник компанії Тім Кук.

Смартфон iPhone став першим пристроєм на iOS, і з тих пір компанія продала більше 600 мільйонів iOS-пристроїв.

Крім нової операційки для гаджетів, Apple представила нову версію операційної системи для десктопів Mac OS X, свіжі версії ноутбуків лінійок Mac Book Pro і MacBook Air, а також стаціонарниках Mac Pro і інтернет-радіо. iTunes Radio буде безкоштовним (користувачі стануть переглядати рекламу, якщо вони не підписані на платний сервіс iTunes Match). Для реалізації проекту Appleзаключіла контракти з такими звукозаписними компаніями, як Sony Music, Universal і Warner Music.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся