ua en ru

Apple готує випуск iPhone 5 на червень 2012 р

Автор: RBC.UA
Смартфон iPhone 5 від Apple, швидше за все, вийде на ринок в червні цього року. Про це заявив один з рекрутерів найбільшого в світі виробника електроніки тайванської Foxconn на заводі в Тайюані.

Смартфон iPhone 5 від Apple, швидше за все, вийде на ринок в червні цього року. Про це заявив один з рекрутерів найбільшого в світі виробника електроніки тайванської Foxconn на заводі в Тайюані, повідомляє газета International Business Times.

"Ми очікуємо додаткового найму (для виробництва iPhone 5) 18 тисяч робочих... Він вийде в червні", - зазначив рекрутер.

Фабрика, розташована в центральній частині Китаю, планує зібрати більше 80% від загального числа нових апаратів.

Як відзначає IBT, iPhone 5 може отримати чотирьохядерний процесор A6, внутрішню пам'ять об'ємом від 16 до 64 ГБ, 8-мегапіксельну камеру, iOS нової збірки, чіп NFC, 1 ГБ оперативної пам'яті і підтримку мереж 4G-(LTE).

Нагадаємо, попередня версія IPhone була випущена в продаж в середині жовтня минулого року. Новий гаджет від Apple відрізнявся від попередньої моделі максимальним об'ємом вбудованої пам'яті (64 Гб), наявністю нової функції голосового управління Siri, а також більш потужним процесором.

Варто відзначити, що презентація iPhone 4S пройшла за день до смерті екс-голови та засновника компанії Apple Стіва Джобса. 5 жовтня 2011 р. Джобс помер в США 5 жовтня 2011 р. після тривалої хвороби у віці 56 років.

16 березня стартували продажі нового планшетного пристрою від Apple, представленого публіці під назвою "новий iPad", але більш відомого як iPad 3, або iPad HD.

Apple - американська компанія, яка займається виробництвом програмного забезпечення, персональних комп'ютерів, плеєрів і телефонів. Організація продає частину своєї продукції через власну мережу магазинів, які розташовані в США, Канаді, Великобританії, Японії та інших країнах. На компанію працюють близько 35 тис. чоловік. Штаб-квартира корпорації знаходиться в м.Купертіно (штат Каліфорнія).

Apple - найдорожча корпорація в світі. Акції Apple котируються на позначці 618,6 дол., а капіталізація складає 580 млрд дол. Експерти очікують, що в найближчий рік цей показник збільшиться до 1 трлн дол.