Андрій Воронін перебрався до Німеччини

Український форвард московського "Динамо" Андрій Воронін найближчий сезон проведе в "Фортуні" з Дюссельдорфа, куди перейшов на правах оренди. Термін угоди розрахований до 15 червня.

Як пише офіційний сайт москвичів, у сезоні 2011/12 Андрій взяв участь в 37 матчів "Динамо" за основний склад, забивши 11 м'ячів і віддав 10 гольових передач, і в двох матчах за молодіжну команду. Всього за московське "Динамо" Воронін провів 67 матчів, забив 17 м'ячів.

На Чемпіонаті Європи 2012 року в Україні та Польщі Воронін взяв участь у двох матчах, провівши 85 хвилин в матчі з Швецією (2:1) і перший тайм у грі з французами (0:2).

Нагадаємо, що інтерес до екс-гравця збірної України проявляв амстердамський "Аякс".