ua ru

Андрій Клюєв очолив центральний виборчий штаб ПР

Автор: RBC.UA
В ході спільного засідання політради партії і фракції Партії регіонів (ПР) в понеділок, 23 квітня, було прийнято рішення затвердити начальником центрального виборчого штабу Андрія Клюєва. Про це повідомляє прес-служба ПР з посиланням на першого заступника голови ПР Володимира Рибака.

В ході спільного засідання політради партії і фракції Партії регіонів (ПР) в понеділок, 23 квітня, було прийнято рішення затвердити начальником центрального виборчого штабу Андрія Клюєва. Про це повідомляє прес-служба ПР з посиланням на першого заступника голови ПР Володимира Рибака.

"Андрій Петрович Клюєв, який очолив центральний виборчий штаб, - сьогодні найбільш підготовлена людина в партії", - підкреслив Рибак. За його словами, до роботи у виборчому штабі також буде залучена "команда професіоналів, яка проводила не одні вибори".

"Керівником публічної виборчої кампанії Партії регіонів затверджено Сергія Тігіпка, заступником по ідеології - Бориса Колеснікова, заступником по координації діяльності Партії регіонів і роботі з громадськими організаціями та іншими політичними партіями - Володимира Рибака, заступником по роботі с VIP-агітаторами і взаємодії з Верховною Радою Олександра Єфремова", - повідомив політик. При цьому він зазначив, що всі згадані рішення були прийняті одностайно.

Відповідаючи на питання про те, чи візьмуть названі представники Партії регіонів відпустку на час проведення виборчої кампанії, Рибак підкреслив: "Всі будуть діяти відповідно до законодавства".

При цьому перша п'ятірка виборчого списку Партії регіонів буде оприлюднена на XIV з'їзду ПР, який призначений на 31 липня 2012 р.

Нагадаємо, раніше джерела видання "Дзеркало тижня. Україна" повідомляли, що Клюєв незабаром буде призначений керівником штабу ПР, а прем'єр Микола Азаров очолить виборчий список. При цьому, як стверджують джерела, кожного "мажоритарщика і списочника стверджувати буде особисто Віктор Янукович, а ключ від тумбочки буде в руках не голови штабу, а глави НБУ Сергія Арбузова".

"У будь-якому випадку відомо, що секретар РНБО Андрій Клюєв найближчим часом планує піти у відпустку. Головне завдання - набрати достатню кількість днів і дотягти до кандидатської відпустки, яка передбачена всім хто претендує на парламентський мандат, тобто до середини серпня", - писало видання.

За інформацією газети, "докандидатску відпустку Клюєв має намір "закрити" за рахунок: 55 днів планового відпустки чиновника 1 рангу; 15 днів відпустки за свій рахунок і 21 дня відпустки, покладеного за особливі заслуги".

"Головне завдання передвиборної кампанії - повернути втрачені Партією регіонів 2,5 млн голосів жителів Півдня і Сходу України. З цією метою найближчим часом буде оголошено програму підтримки промислових регіонів, сконцентрована, в першу чергу, на електорально-базових областях - Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Харківській та Миколаївській. Мета правлячої партії відносно облікових результатів - 33% голосів", - пише газета.

Інформацію про те, що Клюєв керуватиме передвиборним штабом правлячої Партії регіонів під час парламентської виборчої кампанії 2012 р., розповсюдив в кінці минулого року все той же Рибак. Ситуацію підігрів сам Президент, коли 14 лютого вивів Клюєва з Кабміну і призначив секретарем РНБО замість Раїси Богатирьової.

Проте 24 лютого Янукович в ефірі телеканалу ICTV заявив, що Клюєв не буде очолювати штаб Партії регіонів. "Я думаю, що це знову таки будуть вирішувати на рівні політради партії. Я маю свою точку зору, я її висловлював і моя точка зору, якщо буде врахована, це буде правильно", - сказав Президент і додав "Андрій Петрович не буде керувати штабом, це однозначно".

Нагадаємо, наступні парламентські вибори відбудуться за новими правилами. Відповідно до прийнятого закону, вибори депутатів будуть проводитися за змішаною системою (50% - за партійним списком і 50% - за мажоритарними округами), з прохідним бар'єром на 5% і без участі блоків. Також у бюлетенях не буде графи "Проти всіх".

Партія регіонів, згідно з соцопитуваннями, все залишається найпопулярнішою політичною силою в країні, хоча останнім часом її рейтинг помітно знизився.

Зазначимо, сьогодні свого керівника виборчого штабу оголосила об'єднана опозиція. Ним став Олександр Турчинов.