АМКУ дозволить злиття Regal Petroleum та Geo Alliance

Антимонопольний комітет України (АМКУ) можна злиття Regal Petroleum та Geo-Alliance. Про Це повідомляє прес-служба АМКУ.

Антимонопольний комітет України (АМКУ) можна злиття Regal Petroleum та Geo-Alliance. Про Це повідомляє прес-служба АМКУ.

"Надано Дозвіл компаніям Regal Petroleum Plc (м. Лондон, Великобританія) та Geo-Alliance oil-gas Public limited (м. Нікосія, Кіпр) на набуття у власність акцій компаний Geo-Alliance oil-gas Public limited та Regal Petroleum Plc, Шо забезпечує перевищення 50% голосів у вищіх органах Управління емітентів ", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вчора, 10 лютого, Heamoor Limited заявила, що не буде робити пропозицію щодо купівлі Regal Petroleum. При цьому переговори можуть бути відновлені, якщо не відбудеться операція з іншим претендентом на акції Regal Petroleum - компанією Energees Management Limited.

19 січня ц.р. компанія Heamoor Limited і група "Гео Альянс", контрольовані бізнесменом Віктором Пінчуком,  заявили про готовність купити Regal Petroleum. Пропозиція з придбання полягає у викупі Regal Petroleum акцій допемісії "Гео Альянсу" із збереженням за їхніми акціонерами 70% акцій у своїй власності. При цьому Heamoor Limited отримує право купити акції Regal по 25 пенсів за штуку протягом 3 місяців після операції.

Відзначимо, 7 лютого ц.р. компанія Energees Management Ltd (Кіпр) зробила нову пропозицію про покупку частини акцій Regal Petroleum за ціною 0,38 фунтів стерлінгів за акцію, що на 14 пенсів (58%) більше, ніж у попередній пропозиції.

Згідно з умовами нової пропозиції, вона буде відкрита для схвалення акціонерами Regal Petroleum до 13:00 за лондонським часом (15:00 за Києвом) 20 лютого 2011. Пропозиція стане безумовною, якщо Energees Management акумулює понад 50% голосуючих акцій Regal Petroleum.

Виходячи з умов нової пропозиції, Energees Management вже має в своєму розпорядженні зобов'язання на продаж 13,35% акцій Regal Petroleum. У зв'язку з появою нової пропозиції, рада директорів Regal Petroleum оголосила, що припинила переговори з компаніями Heamoor і Geo-Alliance щодо можливої пропозиції з їхнього боку про викуп акцій Regal Petroleum, так як вважає нову пропозицію Energees Management кращою і одноголосно радить акціонерам Regal Petroleum її прийняти.

Основними нафтогазовими активами Regal є Мехедівсько-Голотовщинське і Свиридівське (SV) газоконденсатні родовища (Полтавська обл). У кінці жовтня 2010 року у Regal виникли ускладнення при бурінні свердловини SV-69 (Свиридівське родовище): при спробі вилучення бура з свердловини його нижня частина застрягла. Компанія також оголосила, що рівень видобутку в Україні виявився нижчим, а сама розробка - складніша, ніж очікувалося. Операційний прибуток Regal Petroleum за перше півріччя 2010 р. склав 3,41 млн дол. відносно збитків в 6,01 млн дол. за аналогічний період 2010 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся