"Полтаваобленерго" оштрафували за зловживання монополією

Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) оштрафувало ПАТ "Полтаваобленерго" на 68 тис. грн за зловживання монопольним становищем.

Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) оштрафувало ПАТ "Полтаваобленерго" на 68 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Як встановило відділення комітету, підприємство без обгрунтованих причин відмовило ТОВ "Глобал Енерджі" в розгляді заяви та укладанні договору на передачу електричної енергії місцевими електромережами у встановлені законодавством терміни. "Цим самим воно створило перешкоди доступу на ринок підприємства. Відділення АМКУ зобов'язало відповідача припинити порушення", - зазначає АМКУ.

Звинувачення у зловживанні становищем "Полтаваобленерго" чує від АМКУ не вперше. У березні 2010 р. Полтавське обласне відділення АМКУ зобов'язало "Полтаваобленерго" в особі Кременчуцької філії припинити зловживати монопольним становищем.

За інформацією ринку, "Полтаваобленерго" контролюють підприємці Ігор Коломойський і Костянтин Григоришин.

Як повідомлялося, у квітні ц.р. "Полтаваобленерго" виграло тендер КП "Кременчукводоканал" на поставку 30, 684 млн кВт / год електроенергії на суму 40,4 млн грн.

Хоча Кабмін виключив "Полтаваобленерго" з переліку стратегічних підприємств,
судячи зі зростання прибутку, "Полтаваобленерго" переживає хороші часи. Чистий прибуток "Полтаваобленерго" в 2011 р. збільшився в 2,01 рази - до 140,76 млн грн проти чистого прибутку у розмірі 70,2 млн грн в 2010 р. "Полтаваобленерго" мала намір поборотися за контроль над "Київенерго", однак АМКУ залишив без розгляду заяву компанії на покупку 25% акцій виставленої на продаж компанії.

Нагадаємо, Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) схвалила нову програму інвестицій на 2012 рік ПАТ "Полтаваобленерго" в сумі 263,8 млн грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся