ru ua

Американського футболіста звинувачують у вбивстві

Автор: RBC.UA
Поліція міста Норт Эттлборо (штат Массачусетс) заарештувала тайт-енда команди "Нью-Ингленд Петріотс" Аарона Ернандеса за звинуваченням у вбивстві.

Поліція міста Норт Эттлборо (штат Массачусетс) заарештувала тайт-енда команди "Нью-Ингленд Петріотс" Аарона Ернандеса за звинуваченням у вбивстві.

Як повідомляє Eurosport, жертвою події 17-го червня вбивства став 27-річний Один Ллойд. Тіло Ллойда з кульовими пораненнями було виявлено ранковим бігуном в півмилі від будинку Ернандеса, що в Північному Еттлборо, штат Массачусетс. Члени сім'ї загиблого, 27-річного Одіна Ллойда, який грав в американський футбол на напівпрофесійному рівні, заявляють, що покійний зустрічався з жінкою, сестра якої є нареченою Ернандеса. Також повідомляється, що Ллойд дружив з обвинуваченим і за день до смерті проводив час у його компанії. Подію було кваліфіковано як вбивство, повідомляє ESPN.

Поліція заарештувала Аарона Ернандеса, йому пред'явлено звинувачення у вбивстві. "Петріотс" не стали чекати закінчення розслідування і по гарячих слідах звільнили свого футболіста.

"Молодий чоловік був убитий минулого тижня, ми висловлюємо наші співчуття його родині та друзям, що продовжують оплакувати втрату. Ми не можемо висловити розчарування від того, що один з наших футболістів був заарештований в результаті розслідування. Ми також розуміємо, що правоохоронні органи будуть продовжувати вести слідство в цій справі. Ми підтримуємо їх зусилля і поважаємо процес. В даний час ми вважаємо, що наше рішення є правильним", - йдеться в офіційній заяві клубу, стосовно відмови від послуг Ернандеса.

У суботу поліція разом провела обшук в будинку Ернандеса, який тривав приблизно 4 години. Поліцейські оглядали будинок, великий майданчик на задньому дворі, а також прилеглий парк і автомобіль Ернандеса.

У 2010 році Аарон Ернандес був узятий командою "Нью-Інгленд" в четвертому раунді драфту з Університету Флориди. За три роки своєї професійної кар'єри Ернандес зробив 175 прийомів м'яча, набрав 1965 ярдів і 18 тачдаун. У серпні минулого року тайт-енд підписав новий контракт з клубом на 16 мільйонів доларів.