Американський ринок акцій відкрився зниженням головних індексів

Четвер 12 липня 2012 17:50
Автор: RBC.UA
Фондові торги в США 12 липня 2012 р. відкрилися зниженням провідних індексів на тлі розчарування інвесторів публікацією протоколів засідання Комітету з операцій на відкритому ринку (FOMC) Федеральної резервної системи (ФРС) США.

Фондові торги в США 12 липня 2012 р. відкрилися зниженням провідних індексів на тлі розчарування інвесторів публікацією протоколів засідання Комітету з операцій на відкритому ринку (FOMC) Федеральної резервної системи (ФРС) США, які свідчать про те, що регулятор не збирається запускати третій раунд програми кількісного пом'якшення QE3. На такі кроки ФРС готова піти лише в разі різкого погіршення становища економіки США.

Центральний банк Японії також не дав приводів до оптимізму, не змінивши значно кредитно-грошову політику. Регулятор залишив ключову облікову ставку без змін - на рівні 0,0-0,1% - і не змінив обсяг програми викупу активів і кредитування, що, на думку аналітиків, може привести до подальшого зростання курсу ієни і вплинути на світовий ринковий клімат, де важливу роль відіграють японські експортери.

При цьому на фондовий ринок продовжує впливати складна ситуація в Європі. Занепокоєння інвесторів, пов'язане з борговою кризою єврозони і браком подальших натяків на додаткові стимулюючі заходи, не змогли "перебити" навіть сприятливі дані від Міністерства праці США, яке повідомило, що кількість початкових вимог по виплаті допомоги з безробіття за тиждень, який завершився 7 липня 2012 р., знизилась до 350 тис., тоді як аналітики очікували, що показник складе 370 тис.
На відкритті торгів у "мінус" пішли котирування представників фінансового сектора США: акції Bank of America подешевшали на 1,57%, папери Morgan Stanley - на 1,23%, Goldman Sachs Group - на 0,82%.

Котирування лідера високотехнологічного ринку компанії Apple знизилися на 0,74%.

Раніше повідомлялося, що найбільший в Китаї інтернет-магазин Taobao вже почав приймати попередні замовлення на наступну модель популярного смартфона iPhone 5, реліз якого запланував на період між серпнем і жовтні 2012 р.

Найбільша американська компанія зі страхування здоров'я Cigna заявила про покупку 51% акцій компанії Finans Emeklilik, страхового підрозділу турецького банку Finansbank, за 104 млн дол. На цьому тлі акції Cigna опустилися в ціні на 1,23%.

Станом на 16:52 за київським часом індекс Dow Jones знизився на 97,25 пункту (-0,77%) - до 12507,28 пункту, індекс S & P - на 14,22 пункту (-1,04%) - до 1327 , 64 пункту, індекс Nasdaq - на 39,59 пункту (-1,36%) - до 2849,24 пункту.

Відзначимо, фондові торги в США 11 липня завершилися зниженням провідних індексів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся