Американка виграла в лотерею 211 млн дол.

Мешканка м.Моррістаун штату Нью-Джерсі Сандра Макнейл виграла в лотерею 211 млн дол.

Мешканка м.Моррістаун штату Нью-Джерсі Сандра Макнейл виграла в лотерею 211 млн дол., передає Ехо Москви.

Тираж лотереї Powerball, в якому розігрувався джек-пот, був проведений в кінці березня, проте за виграшем переможниця - С.Макнейл - звернулася лише 17 квітня.

За умовами лотереї, переможець може або одразу забрати близько половини виграної суми (втративши при цьому частину, що залишилася) або отримувати виграш по частинах протягом тридцяти років. С.Макнейл вибрала перший варіант. Належна їй сума до виплати всіх податків складе приблизно 101,5 млн дол.

Переможниця лотереї відмовилася від участі у прес-конференції, пояснивши своє рішення турботою про збереження таємниці приватного життя. Отримавши виграні гроші, С.Макнейл має намір відпочити від роботи. Де працює переможниця невідомо, повідомляється лише, що вона протягом чотирьох років входила до ради за освітою шкільного округу Морріс.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2009 р. в американському штаті Кентуккі щасливчик придбав лотерейний квиток, виграш за яким склав 128,6 млн дол.

Раніше, в серпні 2009 р. житель Італії зірвав найбільший в Європі джекпот. Сума виграшу тоді становила 146,9 млн євро. Величезний джекпот тоді привернув до італійської лотереї пильну увагу всієї Європи. Жителі сусідніх країн спеціально приїжджали до Італії, щоб взяти участь у лотереї.

Попередній рекорд належав громадянинові Іспанії, який у травні 2009 р. виграв в лотерею EuroMillions 126 млн євро.

Варто відзначити, що американські дослідники з'ясували, що люди, які вважають свою зарплату низькою, купують удвічі більше лотерейних квитків в порівнянні із тими, кого влаштовує величина їх доходу. "Парадоксально, але факт - почуття фінансової неспроможності примушує людину витрачати гроші даремно", - сказав професор Університету Carnegie Mellon в Піттсбурзі (штат Пенсільванія) Джордж Лоуенштайн. 

Далеко не завжди переможці лотереї отримують свої виграші. Іноді вони просто не дізнаються про те, що саме їхній квиток виявився щасливим.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся