Олексій Михайличенко: "Шахтар" - хороший суперник. Не більше

Середа 01 лютого 2012 15:26
Автор: RBC.UA
Спортивный директор київского "Динамо" Олексій Міхайличенко розповів про зарплати гравців в київському "Динамо", про донецький "Шахтар", а також про те, що йому приємно, коли його впізнають на вулицях.

Спортивный директор київского "Динамо" Олексій Міхайличенко розповів вболівальникам про зарплати гравців в київському "Динамо", про донецький "Шахтар", а також про те, що йому приємно, коли його впізнають на вулицях.

Про зарплати гравців в київському "Динамо":

На жаль, я не захопив із собою відомість (посміхається). Такого ж питання мені поставили журналісти, коли я приїхав грати в Італію. Я відповів, що як для своєї країни я отримував пристойно, але якщо порівняти з гравцями вашої країни, я не отримував нічого. Зараз футбол став дуже дорогим видом спорту. Футболісти отримують по 200-400 тисяч доларів в рік. Все залежить від класу гравця і його таланту. А преміальні футболісти отримують тільки за перемоги. Але важливо, щоб гравці заробляли гроші, а не просто отримували їх.
Про донецький "Шахтар":
Під час мого перебування гравцем, такого принципового протистояння між цими командами не було, навпаки, мали місце навіть дружні відносини. "Шахтарю" довгий час не вдавалося бути першим, але в останні роки ця команда вийшла на достатньо високий рівень, стала самолюбною, тепер це хороший суперник для нас, але не більше. У спорті потрібно на полі доводити, хто краще. У мій час, якими б антагоністами не були Київ і Москва, "Спартак" і "Динамо", у нас до цих пір збереглися дружні відносини з Гавриловим, Родіоновим, Шавло, Дасаевым, Хідіятулліним. Так що, вважаю, ніякої ворожнечі бути не повинно.
Про свою "легендарність":
Приємно. Коли граєш, про це не замислюєшся, а просто добре робиш свою роботу. Але років через 15 після завершення кар'єри футболіста, не було жодного дня, коли б мене не впізнали на вулиці. Це не тільки приємно, але і дуже відповідально - не можна ні на секунду розслабитися, тому що в тобі бачать кумира, цьому потрібно відповідати і постійно бути у формі. Мені доводилося грати в різних країнах, але все одно вважаю, що наші вболівальники найкращі.

Додамо, що Артем Кравець не поїхав на другий тренувальний збір "Динамо" до Іспанії, з-за новою травми. Форвард пообіцяв, що постарається, як можна швидше вилікуватися і, нарешті, почати радувати вболівальників своєю грою.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся