Акімова: Рівень росту ВВП України до кінця 2011 р. складе 4,7-4,8%

Четвер 11 серпня 2011 16:22
Автор: RBC.UA
Рівень зростання ВВП України до кінця 2011 р. складе 4,7 - 4,8%. Про це заявила на брифінгу перший заступник глави Адміністрації Президента Ірина Акімова, передає кореспондент РБК-Україна. 

Рівень зростання ВВП України до кінця 2011 р. складе 4,7 - 4,8%. Про це заявила на брифінгу перший заступник глави Адміністрації Президента Ірина Акімова, передає кореспондент РБК-Україна. 

"Зростання економіки України досить істотне, за півроку зростання ВВП склало 4,4% промислове виробництво зросло на 8,7%, почав поступово відновлюватися обсяг внутрішніх інвестицій, що дає можливість при реалістичному прогнозі очікувати рівень зростання ВВП до кінця року 4,7-4,8%, що на загальному тлі, на тлі інших країн виглядає досить переконливо - це цілком серйозна і заслуговуюча поваги цифра", - сказала Акімова.

За словами Акімової, розпочаті кроки з дерегуляції зіграють свою роль і буде відкладений позитивний ефект, який розпочнеться наприкінці другого півріччя і в основному дасть про себе знати в 2012 році.

Також, вона повідомила, що в Україні на сьогоднішній день немає підстав для девальвації гривні.

"На сьогоднішній день платіжний баланс в Україні позитивний, причому є тенденція зростання позитивного сальдо, хоча торговий баланс у нас поки негативний, але він переконливо компенсується припливом по фінансовому рахунку. Це говорить про те, що за інших рівних умов, незважаючи на ті ризики, що є у світі, іноземні інвестори почали Україні довіряти і це вселяє велику впевненість, що ситуація у фінансовій частині досить стабільна... У разі якихось зовнішніх шоків, у Національного банку України є можливість підтримати курс, згладити коливання, валютні резерви НБУ досить великі, більше 37 млрд, і можливості для згладжування курсу є", - сказала Акімова.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся